Przygotowania do sezonu pilskich Sportów Walki

Ruszyły przygotowania zawodników Sportów Walki Piła do zbliżającego się sezonu. Podopieczni trenerów Przemysława Drajera oraz Przemysława Leńca podobnie jak w latach ubiegłych celują w medale największych imprez zarówno krajowych jak i międzynarodowych!

Dlatego od początku roku w klubie trwają intensywne treningi ale w ramach przygotowań odbyło się też kilka ciekawych inicjatyw. Zawodnicy sekcji kickboxingu i muay thai wystąpili w Warszawie na sparingowej lidze muay thai. Liga zorganizowana przez klub Palestra Warszawa zgromadziła ponad 100 uczestników i stoczono 50 pojedynków. Nasi zawodnicy kończyli pojedynki ze zmiennym szczęściem ale najważniejsze było sprawdzenie aktualnej formy w jakiej aktualnie pilanie się znajdują!

Z kolei sekcja bokserska zorganizowała w Pile trzydniowy sparingowy camp który zgromadził prawie 60 zawodników z kilku klubów z całej Polski. Była to doskonała okazja do rywalizacji z mocnymi rywalami a camp był jednym z elementów przygotowań do Mistrzostw Wielkopolski w boksie które już w marcu odbędą się w Pile!

Czołowi zawodnicy Sportów Walki wyjeżdżają również na zgrupowania reprezentacji narodowych. Dawid Siek i Piotr Woźniak trenowali w Wałczu z kadrą seniorów Muay Thai a Julia Kowalska i Antonina Hader w Cetniewie z kadrą narodową kadetek i juniorek w boksie. W zgrupowaniu w Cetniewie uczestniczył także trener sekcji bokserskiej klubu Przemysław Leniec, który jest jednym z trenerów kadry kadetek. Pierwsze straty pilanie planują na końcówkę lutego! Trzymamy kciuki!

Sporty Walki Piła

przygotowania_do_sezonu

przygotowania_do_sezonu_02 przygotowania_do_sezonu_03 przygotowania_do_sezonu_04