PTPS – Klub Kibica reaktywacja

Do klubu PTPS zgłosili się dwaj młodzi sympatycy pilskich siatkarek, gotowi do zorganizowania na nowo klubu kibica, który byłby wsparciem dla naszego zespołu.

Za pośrednictwem klubu PTPS, jeden z nich zwraca się z apelem, do wszystkich, którzy chcieliby przyłączyć się do nowego KK.

– Razem z kolegą jesteśmy kibicami PTPS od roku 1998. Byliśmy z klubem w chwilach dobrych, jak i tych złych. Od tego czasu nie opuściliśmy żadnego meczu. Jeśli tylko mamy możliwość, jeździmy też na mecze wyjazdowe. W ubiegłym roku byliśmy nawet w Rzeszowie. Boli nas, że nasze dziewczyny nie mogą liczyć na wsparcie ze strony prawdziwego klubu kibica. Chcielibyśmy powrócić do tego najlepszego dopingu z lat poprzednich . Wszystkich, którym tak jak nam najbardziej zależy na zwycięstwach naszych dziewczyn, proszę o kontakt. – powiedział Dawid Napierała, inicjator reaktywacji Klubu Kibica.

Wszystkim zainteresowanym przekazujemy kontakt mailowy do Dawida Napierały:  dawid.synus11@wp.pl, który ma nadzieję na liczne przybycie już na najbliższy mecz w pilskiej hali (niedziela, 29 listopada, o godz. 18:00). Zbiórka w dniu meczu przed halą o godz. 17:00.

W razie wątpliwości można również uzyskać dodatkowe informacje na ten temat w siedzibie klubu PTPS.

Angelika Kuksinowicz
Fot. Sebastian Daukszewicz

ptps_klub_kibica00

ptps_klub_kibica02 ptps_klub_kibica01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *