Puchar Starosty Pilskiego pojechał do Kaczor

7 lutego 2016 roku w hali MOSiR w Pile w godz. od 9.00 do 17.00 odbył się Turniej Futsalu w 71. rocznicę wyzwolenia m. Piły objęty honorowym patronatem Franciszka Tamasa – Starosty Pilskiego. Turnieje Futsalu organizowane przez Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej Związek Ognisk w Pile odbywają się w Grodzie Staszica od 45 lat. Celem Turnieju jest zachowanie kilkudziesięcioletniej pokoleniowej tradycji rozgrywania Turniejów i w sportowej formie uczczenie kolejnej rocznicy wyzwolenia m. Piły spod okupacji hitlerowskiej.

W Turnieju uczestniczyło 12 drużyn: z Głubczyna, Kaczor, Piły, Poznania i Szamocina. Mecze rozgrywane były w dwóch grupach systemem każdy z każdym. Łącznie w całym Turnieju rozegrano 38 spotkań. Po siedmiu godzinach sportowej rywalizacji, zgodnie z duchem „fair play”, rozegrane zostały finałowe pojedynki turnieju. W meczach fazy pucharowej zmierzyły się drużyny: Deep Diver, Bar Przystań, Mrotek Auto-Serwis, SM Jadwiżyn, Darpol, Copy System, SSL Grant Poznań, Myjnia Auto-Box.

O trzecie miejsce w tzw. „małym finale” walczyły drużyny Mrotek Auto – Serwis i Bar Przystań z Szamocina. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla drużyny Bar Przystań. W finale o pierwsze miejsce zmierzyły się drużyny Darpol i Myjnia Auto-Box z Piły. W regulaminowym czasie gra zakończyła się wynikiem 4:2. Tytuł Mistrza Turnieju Wyzwolenia 2016 wywalczyła drużyna  Darpol z Kaczor. Puchar „Fair Play” o szczególnym znaczeniu, za kulturę gry otrzymała drużyna Deep Diver.   

Po zakończeniu rozgrywek, zwycięskim drużynom zajmującym miejsca od I do III i sukcesy indywidualne wręczone zostały puchary, statuetki i dyplomy ufundowane przez Starostę Pilskiego i Pilskie TKKF. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali indywidualne pamiątkowe medale.

Ceremoniału wręczenia dokonał pan Franciszek Tamas Starosta Pilski i Leszek Zieliński – Prezes Pilskiego TKKF.  Nad prawidłowym przebiegiem Turnieju czuwał Paweł Kryka – Dyrektor Pilskiej Ligi Futsalu.

Rywalizacja zakończyła się następującymi wynikami:

Zwycięstwo – Darpol z Kaczor

II  miejsce   –  Myjnia Auto-Box z Piły

III miejsce   –  Bar Przystań z Szamocina

IV miejsce   –  Mrotek Auto-Serwis z Piły

Za kulturę gry miano drużyny „Fair – Play” otrzymała drużyna Deep Diver

Indywidualne statuetki i dyplomy otrzymali:

Miano „Zawodnika MVP” otrzymał Dariusz Nowak z drużyny Darpol

Miano „Najskuteczniejszego Bramkarza” otrzymał Arkadiusz Skuza z drużyny Mrotek Auto-Serwis

Miano „Najskuteczniejszego Strzelca” otrzymał Kacper Ciupa z drużyny Deep Diver.

Więcej szczegółów na stronie: www.pilskaligafutsalu.pl.

Pilskie TKKF

puchar_starosty_pojechal00

puchar_starosty_pojechal09 puchar_starosty_pojechal01 puchar_starosty_pojechal02 puchar_starosty_pojechal03 puchar_starosty_pojechal04 puchar_starosty_pojechal05 puchar_starosty_pojechal06 puchar_starosty_pojechal07 puchar_starosty_pojechal08

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *