Queen w wydaniu symfonicznym zagościł w Pile

Długo zapowiadany koncert zatytułowany „Queen symfonicznie”, w niedzielny wieczór 18 października 2015 roku rozbrzmiał w Pile, a konkretnie w sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury. Wielu malkontentów, którzy nie uznają naśladowców, nie przepadając za cover bandami, po pilskim koncercie musieli zweryfikować swój stosunek, przynajmniej do projektu zaprezentowanego w Grodzie Staszica. Artyści zaserwowali licznie zgromadzonej publiczności ponad dwugodzinną muzyczną UCZTĘ!

Kto nie był, niech żałuje! Chociaż to taki wyświechtany slogan, ale w stu procentach zgodny z rzeczywistością! Artyści (zespół Alla Viena, chór Vivid Singers, gitarzysta solowy Piotr Wieczorek i jako Freddie Mercury – Mariusz Ostrowski z Teatru im. S. Jaracza w Łodzi) nie tylko dali popis kunsztu instrumentalno-wokalnego, ale przede wszystkim udowodnili, że przeboje zespołu QUEEN w formie symfonicznej brzmią niemniej okazale od oryginału. Ukontentowana i rozbawiona publiczność nie chciała wypuscić artystów ze sceny, uczyniła to, acz niechętnie, dopiero po kilku bisach!

Kto nie był – a szkoda – będzie mógł wybrać się na ten nietuzinkowy koncert w przyszłym roku, bowiem artyści zapowiedzieli ponowny przyjazd do Piły, w październiku 2016.

Marek Mostowski

queen_w_wydaniu_symfonicznym00

queen_w_wydaniu_symfonicznym57 queen_w_wydaniu_symfonicznym01 queen_w_wydaniu_symfonicznym02 queen_w_wydaniu_symfonicznym03 queen_w_wydaniu_symfonicznym04 queen_w_wydaniu_symfonicznym05 queen_w_wydaniu_symfonicznym06 queen_w_wydaniu_symfonicznym07 queen_w_wydaniu_symfonicznym08 queen_w_wydaniu_symfonicznym09 queen_w_wydaniu_symfonicznym10 queen_w_wydaniu_symfonicznym11 queen_w_wydaniu_symfonicznym12 queen_w_wydaniu_symfonicznym13 queen_w_wydaniu_symfonicznym14 queen_w_wydaniu_symfonicznym15 queen_w_wydaniu_symfonicznym16 queen_w_wydaniu_symfonicznym17 queen_w_wydaniu_symfonicznym18 queen_w_wydaniu_symfonicznym19 queen_w_wydaniu_symfonicznym20 queen_w_wydaniu_symfonicznym21 queen_w_wydaniu_symfonicznym22 queen_w_wydaniu_symfonicznym23 queen_w_wydaniu_symfonicznym24 queen_w_wydaniu_symfonicznym25 queen_w_wydaniu_symfonicznym26 queen_w_wydaniu_symfonicznym27 queen_w_wydaniu_symfonicznym28 queen_w_wydaniu_symfonicznym29 queen_w_wydaniu_symfonicznym30 queen_w_wydaniu_symfonicznym31 queen_w_wydaniu_symfonicznym32 queen_w_wydaniu_symfonicznym33 queen_w_wydaniu_symfonicznym34 queen_w_wydaniu_symfonicznym35 queen_w_wydaniu_symfonicznym36 queen_w_wydaniu_symfonicznym37 queen_w_wydaniu_symfonicznym38 queen_w_wydaniu_symfonicznym39 queen_w_wydaniu_symfonicznym40 queen_w_wydaniu_symfonicznym41 queen_w_wydaniu_symfonicznym42 queen_w_wydaniu_symfonicznym43 queen_w_wydaniu_symfonicznym44 queen_w_wydaniu_symfonicznym45 queen_w_wydaniu_symfonicznym46 queen_w_wydaniu_symfonicznym47 queen_w_wydaniu_symfonicznym48 queen_w_wydaniu_symfonicznym49 queen_w_wydaniu_symfonicznym50 queen_w_wydaniu_symfonicznym51 queen_w_wydaniu_symfonicznym52 queen_w_wydaniu_symfonicznym53 queen_w_wydaniu_symfonicznym54 queen_w_wydaniu_symfonicznym55 queen_w_wydaniu_symfonicznym56

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *