Raj na pilskiej Wyspie – już niedługo

Raj_na_pilskiej_Wyspie

18 i 19 kwietnia 2015 roku pilska Wyspa jeszcze bardziej się zazieleni i zakwieci. W tych dniach w Parku na Wyspie przy ul. Wodnej – al. Niepodległości i ul. Dąbrowskiego, w tej oazie zieleni będą odbywały się Agro Targi połączone z III Krajową Wystawą „Miasto Ogród”.

Wystawa jest imprezą informacyjno-promocyjno-handlową przeznaczoną dla szkółkarzy, ogrodników i rolników oraz innych wystawców no i oczywiście dla wszystkich, którzy zapragną pojawić się w tym czasie na Wyspie.

W programie:

Wystawa:
Maszyn i urządzeń do produkcji rolnej, nawozów, środków ochrony roślin, pasz i koncentratów, sprzętu ogrodniczego, materiałów budowlanych, małej przedsiębiorczości.

Sprzedaż:
Nasion, sadzonek, kwiatów, drzewek i krzewów, elementów dekoracyjnych do ogrodu, sprzętu ogrodniczego, nawozów ogrodniczych, środków ochrony roślin, pasz, koncentratów i dodatków witaminowo-mineralnych, żywności ekologicznej, ziół i wydawnictw fachowych.

Stoiska informacyjno-promocyjne:
Podmiotów, firm i instytucji (inspekcji, służb) działających na rzecz wsi i rolnictwa, m.in.: KRUS, ARiMR, WODR, Banki, i inne.

Imprezy towarzyszące:
Konkurs Ekologiczny pt. „Ekologiczna Wieś Moich Marzeń”, konkurs na najciekawsze stoisko targowe, konkurs kulinarny, wystawa rękodzieła ludowego, animacje dla najmłodszych, kuchnia regionalna, prezentacje zespołów folklorystycznych, wystawa ciągników zabytkowych.

Prelekcje i wykłady:
Odnawialne Źródła Energii dla domu i gospodarstwa rolnego, Opłacalność produkcji rolniczej, Fundusze PROW 2015, Programy rolno-środowiskowe.

red

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *