Robert Kossak Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Pile

W Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak wręczył rozkaz o powołaniu na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile kom. Robertowi Kossakowi.

4 sierpnia Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak podczas uroczystego spotkania w pilskiej jednostce wręczył rozkaz o powołaniu na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile kom. Robertowi Kossakowi. Szef pilskich policjantów życzył nowemu Zastępcy samych sukcesów oraz satysfakcji w codziennej służbie. Kom. Robert Kossak natomiast podziękował za zaufanie, jakim został obdarzony.

Komisarz Robert Kossak od trzech miesięcy pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Przedtem przez siedem lat był Komendantem Komisariatu Policji w Trzciance, wcześniej pełnił służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Pile zarówno w pionie prewencji, jak i kryminalnym.  Komisarz Robert Kossak jako Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile odpowiada w jednostce za pion kryminalny.

mł. asp. Żaneta Kowalska
KPP w Pile

robert_kossak_zastepca00

robert_kossak_zastepca01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *