Rockopolis Stand-Up. W niedzielę Tomek Nowaczyk

Rockopolis zaprasza na wakacyjną odsłonę cyklu Rockopolis Stand-Up! W niedzielę, 14 sierpnia w klubie przy ul. Pocztowej 1 w Pile wystąpi Tomek Nowaczyk, który wraca do Piły z nowym materiałem.

Tomek Nowaczyk to jeden z najciekawszych komików w Polsce – zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-upowe, ostatni nosi tytuł „Myślę, więc gadam”. Tytuł ma sugerować, że Tomek dużo myśli. Bez wątpienia dużo gada. Podobno w nowym materiale wypowiada około 6 tysięcy słów. W tym parę niecenzuralnych. Tomek ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).

Opinie o Tomku:
– „Bezkompromisowy. Piekielnie zabawny.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
– „Przekomiczny człowiek.” – Tomek Nowaczyk o sobie,
– „Nie widziałem lepszego komika!” – Stevie Wonder.

Tomek Nowaczyk na Rockopolis Stand-Up w klubie Rockopolis przy ul. Pocztowej 1 w Pile – w niedzielę, 14 sierpnia o 19.00. Bilety w cenie 15 złotych do nabycia w Rockopolis.

Pozdrawiamy i zapraszamy 🙂

Rockopolis team

rockopolis_stand_up00

rockopolis_stand_up02 rockopolis_stand_up01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *