Rok szkolny 22/23. Skompletuj wyprawkę z VIVO! Piła

rok_szkolny

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami. Jednak zanim rozbrzmi pierwszy szkolny dzwonek, konieczne jest skompletowanie pełnej wyprawki – począwszy od tornistrów, przez ubrania i obuwie, aż po elektronikę. Na kompleksowe zakupy warto udać się do VIVO! Piła, gdzie akcesoria dla dzieci i młodzieży to stały element asortymentu kilkudziesięciu najemców.

Wyprawka szkolna to szereg artykułów, które powinny zapewnić uczniom komfort nauki i bezpieczeństwo. Jej kompletowanie jest więc często procesem żmudnym, który zajmuje wiele czasu. Usprawnić go może zakup wszystkich niezbędnych produktów w jednym miejscu. Aktualnie w VIVO! Piła funkcjonuje ponad 70 najemców, a wśród nich kilkadziesiąt marek, oferujących asortyment dla dzieci i młodzieży. Należą do nich m.in.: Empik, Księgarnia Świat Książki, Smyk, Reporter Young, Pepco, Carrefour, Media Expert, T-Mobile, Play czy Orange.

– Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to zawsze czas szeroko zakrojonych przygotowań. Z tej okazji nasi najemcy przygotowali dla uczniów oraz ich rodziców szereg atrakcyjnych ofert, które mamy nadzieję usprawnią kompletowanie wyprawek. Po intensywnych zakupach zapraszamy oczywiście na pyszne jedzenie i orzeźwiające napoje, serwowane przez naszych najemców gastronomicznych – zachęca Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

B.W.