Romantycy Lekkich Obyczajów na Barce. Mamy wejściówki

Pod patronatem medialnym Tętna Regionu

Klub Muzyczny BARKA zaprasza w niedzielę, 23 września 2018 roku, na koncert zespołu Romantycy Lekkich Obyczajów w ramach jesiennej trasy koncertowej promującej ich trzeci album – „Neoromantyzm”. Imprezę rozpocznie Administratorr Electro (Warszawa – Elektronika, alternatywa). Otwarcie drzwi: 18:00. Start: 19:00. Dla naszych Czytelników tradycyjnie mamy do rozdania dwie pojedyncze wejściówki na koncerty. Aby mieć szanse wygrania wystarczy wysłać swoje imię i nazwisko na adres sebapila@interia.pl. W tytule: Romantycy Lekkich Obyczajów. Wśród osób, które wyślą meila do 21 września do godziny 22.00 rozlosujemy wejściówki.

Bilety:

Ticketos.pl – 30 zł
https://ticketos.pl/event/982/Pila-Romantycy-Lekkich-Obyczajow.html

Przedsprzedaż w klubie oraz w Sklepie RESZKA (Piła, ul. Rogozińska 33) – 30 zł

W dniu koncertu – 40 zł.

Romantycy Lekkich Obyczajów to alternatywny duet założony w 2011 r. przez Damiana Lange i Adama Millera w Olsztynie. Charakterystyczny styl w jakim tworzą jest wielobarwnym połączeniem gitary akustycznej, ulicznego folku i rocka alternatywnego z tekstami w języku polskim. Mają na koncie kilkanaście teledysków oraz 3 płyty wydane w największej niezależnej wytwórni w Polsce – SP Records, która wydawała już takich artystów jak: Lao Che, Strachy Na Lachy, Kult, Happysad czy Kaliber 44. Na jesieni 2018 zagrają najdłuższą z ich dotychczasowych klubowych tras koncertowych, podczas której będą promować swoją najnowszą płytę – Neoromantyzm.

Na koncertach zaprezentują przekrój utworów z płyt “Lejdis&Dżentelmenels”, “Kosmos dla Mas” i najnowszej. RLO od początku tworzą Damian Lange i Adam Miller, wspierani na koncertach przez Kubę Staniaka (klawisze) i Pawła Łacha (perkusja).

Posłuchaj RLO:

– teledysk “Neoromantyzm” https://youtu.be/y8qBbSSbPGo

– występ na Woodstock 2016 https://youtu.be/VMGcC3BP-VQ

– kup płytę https://bit.ly/2HRQABa
https://www.facebook.com/romantycylekkichobyczajow/

ADMINISTRATORR ELECTRO to warszawska formacja, która czerpie inspiracje z muzyki elektronicznej z lat osiemdziesiątych. Zespół powołany został do życia w 2013 r. roku przez Bartosza „Administratorra” Marmola, który poza AE tworzy razem z Lesławem z zespołu Komety projekt Piosenki o Warszawie oraz swoją macierzystą formację Administratorr. AE współtworzą również Paweł Kowalski (bas, chórki, instrumenty klawiszowe) znany z takich formacji jak Stop mi, Latające Pięści, Amarok, oraz Kuba May (perkusja elektroniczna) “muzyczny kameleon” będący rytmiczną podporą wielu grup na polskiej scenie muzycznej. Za brzmienie studyjne AE odpowiedzialni są Robert i Magda Srzedniccy ze studia SERAKOS, którzy produkują takie zespoły jak Riverside, Komety, Farben Lehrer.

Administratorr Electro to również świetne występy na żywo. Pierwszy oficjalny koncert zespołu odbył się w Studio im. Agnieszki Osieckiej (Program Trzeci Polskiego Radia) 22.05.2014 r. Od tamtej pory zespół zagrał wiele koncertów w całej Polsce dzieląc scenę z wieloma zespołami (min. Komety, Romantycy Lekkich Obyczajów, Das Moon).

Info: Joanna Naranowicz
www.facebook.com/barka.pila
www.barka.pila.pl

romantycy_lekkich_obyczajow00

Romantycy_Lekkich_Obyczajow05 romantycy_lekkich_obyczajow01 romantycy_lekkich_obyczajow02 romantycy_lekkich_obyczajow03