Ruszyła sprzedaż biletów rodzinnych!

Ruszyla_sprzedaz_biletow_rodzinnych

Przedsprzedaż biletów na test-mecz „Polska vs Wojownicy Mistrza” cieszyła się sporym powodzeniem. Obecnie bilety można nabywać w regularnych cenach: 45 złotych, ulgowy 30 złotych (dzieci, młodzież ucząca się oraz studenci do 24 roku życia za okazaniem legitymacji szkolnej/studenckiej)oraz na Trybunę Główną w cenie 60 złotych.

Wychodząc naprzeciw kibicom, organizatorzy cyklu Polish Speedway Battle wprowadzili do sprzedaży bilety rodzinne. Prawo do zakupu i korzystania z biletu rodzinnego przysługuje rodzinom z dziećmi w wieku od 6 do 16 roku życia, gdzie liczba dzieci nie może być większa niż dwoje, a dziecko w dniu zawodów nie ukończyło 16 roku życia (rocznik 1999).

Warunkiem sprzedaży biletu rodzinnego dla dzieci jest okazanie ważnej legitymacji szkolnej. Bilet rodzinny obowiązuje na wszystkie sektory, z wyłączeniem trybuny głównej.

Ceny biletów rodzinnych przedstawiają się następująco:

Rodzina 2+1 (rodzice plus jedno dziecko) 100 zł

Rodzina 2+2 (rodzice plus dwoje dzieci) 110 zł

Bilety rodzinne można nabywać przez Internet za pośrednictwem serwisu kupbilet.pl, oraz w punktach EMPIK, STS, a także w Biurze Klubu w Pile przy ul. Bydgoskiej.

Biuro Prasowe
Polish Speedway Battle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *