Są wolne miejsca w pilskich przedszkolach

1 czerwca w Przedszkolu Publicznym nr 17 przy ul. Śniadeckich w Pile dyrektor Wydziału Oświaty Kultury i Sportu UM w Pile, Sebastian Dzikowski przedstawił informację dotyczącą II tury naboru do pilskich przedszkoli. Wiemy już, że dla dzieci przygotowano 144 miejsca. Druga tura rekrutacji do przedszkoli publicznych w Grodzie Staszica rozpocznie się 9 czerwca a skończy 16 czerwca.

– W tych dniach należy zwrócić się do Przedszkola pierwszego wyboru z wnioskiem o przyjęcie dziecka. Proponuję zainteresować się tymi przedszkolami, w których jeszcze mamy wolne miejsca, m.in. w tym, w którym dziś jesteśmy. Przypominam, że zapisanie dziecka na pięć godzin dziennie nic nie kosztuje. Jedyna opłata to za wyżywienie – 5,5 zł za trzy posiłki dziennie – mówi Sebastian Dzikowski, dyrektor Wydziału Oświaty Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta w Pile. – Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej, gdzie jest lista placówek z wolnymi miejscami. W drugiej turze obowiązują te same kryteria, które były w pierwszej turze. Zapraszamy do zapisów również dzieci, które mieszkają poza Piłą – dodaje Dzikowski.

Lista placówek dysponujących wolnymi miejscami na rok szkolny 2015/2016 jest dostępna na stronie  http://nabor.pcss.pl/pila

(SE)

sa_wolne_miejsca_w_przedszkolach10

sa_wolne_miejsca_w_przedszkolach13 sa_wolne_miejsca_w_przedszkolach11 sa_wolne_miejsca_w_przedszkolach12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *