Sam zwrócił na siebie uwagę policjantów – był poszukiwany listem gończym

sam_zwrocil_na_siebie_uwage

Mundurowi podczas wykonywania czynności służbowych, zauważyli kłócącą się parę. W pewnym momencie  mężczyzna zaczął używać słów wulgarnych, popychał oraz szarpał swoją partnerkę. Policjanci Wydziału Kryminalnego postanowili natychmiast zareagować. Podczas legitymowania okazało się, że 35-letni mieszkaniec powiatu pilskiego jest poszukiwany listem gończym.

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego wykonywali czynności służbowe przy ul. Dąbrowskiego w Pile. W pewnym momencie ich uwagę przykuła kłócąca się para. 35-letni mężczyzna pod wpływem silnego wzburzenia zaczął wykrzykiwać słowa wulgarne w stosunku do swojej partnerki. Doszło również do rękoczynów, popychał on i szarpał kobietę. Policjanci widzący tę sytuację postanowili natychmiast interweniować. Skutecznie obezwładnili agresywnego mężczyznę, a następnie wezwali patrol interwencyjny. Umundurowani funkcjonariusze niezwłocznie pojawili się na miejscu.

W toku dalszych czynności okazało się, że 35-letni mieszkaniec powiatu pilskiego jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Pile. Został on zatrzymany i doprowadzony do pilskiej jednostki, a następnie osadzony w policyjnym areszcie.  Najbliższe dni spędzi w zakładzie karnym.

sierż. Magdalena Szukajło
KPP w Pile