Sąsiedzka wizyta

Sasiedzka_wizyta

6 kwietna starosta pilski Eligiusz Komarowski spotkał się ze starostą złotowskim Ryszardem Goławskim. Rozmawiano m.in. o kierunkach wspólnej, przyszłej współpracy.

Powiat złotowski i powiat pilski współpracują ze sobą systematycznie. Jak zapowiada nowy starosta, tak będzie również nadal.

– Dobry sąsiad w samorządzie, tak jak w życiu, to ogromna wartość. Tak też jest z nami – mówi starosta pilski, Eligiusz Komarowski. – Z powiatem złotowskim i ze starostą złotowskim, jako z dobrym samorządowcem i osobą niezwykle kreatywną, możemy współpracować nie tylko w zakresie inwestycji drogowych, ale również wspólnych wydarzeń kulturalnych czy sportowych.

– Jest wiele spraw, które łączą nasze samorządy – mówi starosta złotowski Ryszard Goławski. – Pole działania może być szerokie, również w zakresie innych inwestycji niż drogowe. Nad tym warto się zastanowić zwłaszcza teraz, w obliczu nowego rozdania środków unijnych. Znając zapał starosty Komarowskiego wiem, że teraz będziemy mogli przyspieszyć wspólne inicjatywy.

Starosta złotowski Ryszard Goławski złożył staroście Eligiuszowi Komarowskiemu gratulacje i życzył powodzenia i sukcesów w pracy dla dobra mieszkańców powiatu pilskiego.

Agnieszka Matusiak
Starostwo Powiatowe w Pile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *