Sąsiedzki mecz

Nafta_vs_Palac

W sobotę, 7 lutego, o godz. 18:00 zespół PGNiG Nafta Piła podejmie w meczu XIX kolejki ORLEN Ligi swojego sąsiada z tabeli – KS Pałac Bydgoszcz.

Przed pilankami mecz z ostatnią drużyną ligowej tabeli, którą od kilku kolejek prowadzi dobrze w Pile znany trener, Adam Grabowski. Żadnemu z tych zespołów nie było dane cieszyć się w tym sezonie ze zbyt wielu sukcesów na parkiecie. Podopieczne trenera Łukasza Przybylaka wygrały jak dotąd dwa wyjazdowe spotkania i od dłuższego czasu nie mogą przerwać passy przegranych meczów. Wygrana jednego z tych spotkań miała miejsce właśnie w pierwszej kolejce w Bydgoszczy, kiedy to pilskie siatkarki pokonały gospodynie 3:1. Bydgoszczanki natomiast, pojedynkiem ostatniej kolejki przeciwko Legionovii, zapisały swoje pierwsze w tym sezonie ligowe zwycięstwo. Można zatem zaryzykować stwierdzenie, że mecz ten będzie miał charakter bardziej ambicjonalny.

Miejmy nadzieję, że to właśnie w najbliższym spotkaniu pilanki odniosą swoje pierwsze w tym sezonie zwycięstwo przed własną publicznością.

Angelika Kuksinowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *