Scsclub zapowiada w kwietniu trening na pilskim lotnisku, ale z ograniczeniami i bez widzów

cssclub_zapowiada

Mimo że świat zmaga się z epidemią koronawirusa i wiele imprez zostało odwołanych, lub przełożonych to jedna z większych imprez do 50 osób odbędzie się na pilskim lotnisku. Mowa o imprezie zamkniętej dla publiczności, czyli o wiosennym treningu Scsclub (The Test Day – Spring 2020) . Organizatorzy, czyli Stowarzyszenie Promocji Sportów Motorowych SCS zapowiedzieli wczoraj na fb, że zapisy na trening ruszą dziś o 18.00 ale tylko dla 20 pojazdów.

– Trening odbędzie się zgodnie z planowaną datą, niemniej jednak trening będzie ograniczony, co do ilości startujących i tu ograniczamy liczbę pojazdów do ilości 20 i osób towarzyszących kierowcy ograniczamy do ilości jednej osoby. W piątek zostanie uruchomiony formularz zgłoszeniowy. O przyjęciu na listę startową decyduje kolejność wysłania zgłoszenia. Pierwszych 20 osób trafia na listę startową, kolejni na listę rezerwową. Na potwierdzenie otrzymacie maila zwrotnego, w którym podany będzie Wasz numer startowy oraz pozostałe informacje – informuje na Scsclub.

Poniżej zapis wczorajszego Live odnośnie  The Test Day – Spring 2020, trening 04.04.2020 w Pile.

https://www.facebook.com/scsclubszczecinek/videos/2613737948872255/

Jeśli sytuacja w kraju wróci do normy to SCSCLUB wraz z Miastem Piła, Aeroklubem Ziemi Pilskiej, Nocnymi Lotami oraz Xtreme Piła zapraszają Was na motoryzacyjną ucztę, jaką będzie Racing Tuning Show, która odbędzie się na pilskim lotnisku już 23-24 maja 2020 roku.

(SE)