Seniorze, weź udział w zajęciach Latającego Uniwersytetu!

Seniorze_wez_udzial

Zapraszamy pilskich seniorów do udziału w wykładach, warsztatach i szkoleniach w ramach „Latającego Uniwersytetu Gerontologicznego” Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego – projektu współfinansowanego ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach ASOS 2014-2020. Wydarzenie będzie miało miejsce 8 grudnia 2014 r. od godz. 9.00, w siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu przy ul. Sikorskiego 9 w Pile.

Do Piły przyjadą z Poznania specjaliści, którzy oprócz przeprowadzenia wykładów odbędą z seniorami szereg darmowych badań i konsultacji z zakresu:
•    profilaktyki cukrzycy,
•    profilaktyki cholesterolu i trójglicerydów,
•    wskaźnika BMI, składu ciała, porad żywieniowych i dietetycznych
•    fizjoterapii (warsztaty),
•    profilaktyki ciśnienia i natlenienia,
•    poradnictwa pielęgnacyjnego, odleżynowego i farmakologicznego.

Zapraszamy seniorów do siedziby Wyższej Szkoły Biznesu w Pile przy ul. Sikorskiego 9 w dniu 8 grudnia 2014 r. od godz. 9.00.

Organizatorzy szacują, że z profesjonalnych badań i konsultacji będzie mogło skorzystać około 200-250 seniorów. Wyniki badań laboratoryjnych dzięki nowoczesnemu wyposażeniu powinny być dostępne jeszcze tego samego dnia.
Uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą listy zażywanych leków – specjaliści pomogą seniorom w odpowiednim doborze tej listy.

Witold Urbanowicz
asystent senatora Mieczysława Augustyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *