Seniorzy zakończyli kolejny rok akademicki

Uroczystość zakończenia roku akademickiego na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Pile odbyła się 24 czerwca br. w siedzibie uczelni w Pile przy ulicy Sikorskiego 9.

W tym uroczystym dniu oprócz licznie zgromadzonych słuchaczy UTW stawili się także zaproszeni goście, do których należał przewodniczący Rady Miasta Piły Rafał Zdzierela i Rektor WSB dr Ireneusz Adamczak. Prezes UTW Urszula Nowak – Roznowska rozpoczęła spotkanie, podsumowując działalność uczelni w minionym roku i dziękując wszystkim osobom zaangażowanym w pracę na jej rzecz.

Nie zapomniano o wyrażeniu wdzięczności dla pani prezes za skuteczny nadzór i czuwanie nad całością poczynań pilskiego UTW. Sprawozdanie uświetnił film słuchacza Marka Plucińskiego relacjonujący imprezę Rajdu Reporter. Ostatni wykład kończący rok akademicki wygłosił Rektor WSB dr Ireneusz Adamczak. Przybyli goście złożyli słuchaczom życzenia na okres wakacyjny i wpisali się do kroniki uczelni. Uroczystość zakończono odśpiewaniem wakacyjnej piosenki i pożegnaniem do października.

CeJan

seniorzy_skonczyli_rok01

seniorzy_skonczyli_rok02 seniorzy_skonczyli_rok03

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *