Siatkarki z wizytą w szkołach

Zasady konkursu PTPS jest NICE przewidywały tylko jedną nagrodę główną, jednak słowa uznania za włożony trud należą się bez wątpienia wszystkim uczestnikom.

Mogłoby się wydawać, że emocje związane z konkursem na najlepiej kibicującą klasę pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Piły opadły krótko po zakończeniu sobotniego, finałowego meczu. Nic bardziej mylnego. Ogrom pracy, jaką najmłodsi kibice włożyli przy pomocy swoich opiekunów w przygotowanie się do akcji, zasługiwał na wyjątkowe podsumowanie. W poniedziałek, 27 kwietnia, kilka zawodniczek PGNiG Nafta Piła wraz z trenerem, Łukaszem Przybylakiem niespodziewanie pojawili się na lekcjach w pilskich szkołach, aby osobiście podziękować za doping uczniom, którzy przez cztery spotkania byli ich „siódmym zawodnikiem”. Najmłodsi nie kryli ogromnego zaskoczenia tą niecodzienną sytuacją.

– Tak jak wy przychodziliście do nas na mecze i pomagaliście nam głośnym dopingiem, który w dużej mierze przyczynił się do naszych wygranych, tak my przyszliśmy teraz do was, aby wam za to serdecznie podziękować  – mówiła do uczniów kapitan PGNiG Nafta Piła, Natalia Krawulska.

Uczniowie otrzymali drobne upominki od sponsora akcji, firmy Nice Polska Sp. z o.o. Na koniec był także czas na pamiątkowe zdjęcie oraz na wspólny okrzyk – Nafta Piła!

Angelika Kuksinowicz

siatkarki_z_wizyta_w_szkolach10

siatkarki_z_wizyta_w_szkolach13 siatkarki_z_wizyta_w_szkolach11 siatkarki_z_wizyta_w_szkolach12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *