Siatkarski maraton w Pile | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Siatkarski maraton w Pile

  Siatkarski_maraton

  Zawodniczki PTPS-u Piła w ciągu ośmiu dni rozegrają trzy spotkania. Przeciwnikami będą kolejno siatkarki z Legionowa, Łodzi i Bielska. Gospodarzem wszystkich meczów będzie zespół z Piły, co powoduje, że najbliższy tydzień będzie prawdziwym świętem siatkówki w naszym mieście.

  Pierwszym przeciwnikiem naszych siatkarek będzie zespół SK Banku Legionovia Legionowo. Mecz ten odbędzie się w najbliższą sobotę, 31 października, o godzinie 18:00. Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ zarówno drużyna gości jak i PTPS Piła mierzą w pierwszą ósemkę rozgrywek ORLEN Ligi. Już ten fakt sprawia, że możemy liczyć na dużą dawkę emocji i świetne widowisko sportowe. Pilanki chcą także zatrzeć złe wrażenie po poniedziałkowej porażce w Dąbrowie Górniczej, więc do meczu przystąpią podwójnie zmotywowane.

  Kolejny mecz, z Budowlanymi Łódź, odbędzie się w środę, 4 listopada, o godzinie 18:00, a już cztery dni później PTPS zmierzy się z BKS-em Aluprof Bielsko Biała. Obydwa mecze będą wymagały od miejscowych siatkarek wspięcia się na wyżyny swoich umiejętności, ponieważ zespoły, z którymi będą rywalizowały już w pierwszych meczach Orlen Ligi zaprezentowały duży potencjał sportowy. Tyle spotkań w tak krótkim czasie może dostarczyć wiele emocji i dać nadzieję fanom siatkówki kobiecej, że w Pile wszystko się może zdarzyć.

  Angelika Kuksinowicz