Siatkarski piątek w Pile

Siatkarski_piatek

Po czterech kolejnych wyjazdowych spotkaniach, pilanki wracają na własny parkiet, tym razem przeciwnikiem PTPS-u będzie zespół KSZO Ostrowca Świętokrzyskiego. Spotkanie wyjątkowo odbędzie się w piątek 12 lutego 2016 o godzinie 18:00.

W pierwszej rundzie zawodniczki trenera Vettoriego, poradziły sobie dość łatwo, z zawodniczkami z Ostrowca pokonując je 3:0. Tym razem pilanki mogą mieć utrudnione zadanie, gdyż ekipa KSZO w ostatnich meczach notuje dobre wyniki, a ich gra wygląda dużo lepiej niż w pierwszej fazie rozgrywek. Ostatnie pięć meczy to siedem punktów, składają się na to dwie wygrane z zespołami z Legionowa i Bydgoszczy oraz przegrany tie break z Budowlanymi Łódź. Patrząc jednak obiektywnie na ten pojedynek to PTPS Piła jest faworytem, a przemawia za tym cały sezon, który w wykonaniu pilanek wygląda imponująco.

Nasze zawodniczki potrafią walczyć jak równy z równym z czołówką ligi, a także nie straciły nawet punktu z ostatnimi czterema zespołami rozgrywek. Podsumowując, to na zawodniczkach z Piły ciąży presja wyniku, dlatego konieczne jest wsparcie kibiców, których serdecznie zapraszamy na mecz w piątek o godzinie 18:00 do hali przy ulicy Żeromskiego 90.

A.K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *