Sięgnijcie po lutowy, jubileuszowy numer Tętna Regionu

ikona

Przed dziesięcioma laty, właśnie w lutym „urodziło się” Tętno Regionu”, gazeta stworzona z myślą o Was – Drodzy Czytelnicy! Przez te wszystkie lata staraliśmy się, aby każdy bez względu na wiek, proweniencję i gusta, w każdym wydaniu znalazł coś wartościowego dla siebie. Mamy nadzieję, że to nam się udawało. Lepiej lub nieco gorzej, lecz częściej lepiej! Dziękując za dotychczasową sympatię, którą raczyliście Waszą gazetę, prosimy o kolejne lata trwania przy nas. A co w tym wyjątkowym numerze? Tradycyjnie dla każdego coś miłego! No i garść życzeń i nieco wspomnień. Zapraszamy do lektury!

W lutowej edycji:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,

– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,

– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.

– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

– Maciej Skowyra – lekarz weterynarii o cechach „Człowieka Renesansu”. Doktor Skowyra pomaga nie tylko zwierzętom, ale także stara się – i czyni to niezwykle skutecznie – wspierać ich właścicieli, zarówno w sferze cielesnej, jak i mentalnej.
str. 16

– Głosując na Jasieckiego, głosujesz na swoją przyszłość! Bezapelacyjnym zwycięzcą pierwszej odsłony plebiscytu „Człowiek Roku 2016 przewodniczący ZM PRGOK – Zygmunt Jasiecki, który zmiażdżył konkurentów.
str. 15

– Podziemny świat Majów – meksykańska przygoda Seby Daukszewicza.
str. 14 i 15

– Niechciany maszt na Ogińskiego to prawie równolatek Tętna Regionu.
str. 20
 
– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie, i bezstronnie! W lutowej REAKCJI znowu „bohaterką” jest zima z jej kompanem Mrozem… i służbami odpowiedzialnymi za umożliwienie, szczególnie pieszym, bezpiecznego poruszania się po zlodowaciałych chodnikach, skwerach, parkingach, placach, etc. Szczegóły w REAKCJI.

– Pod Lupą – w tym miesiącu pod szkłem powiększającym umieściłem dekadę istnienia Tętna Regionu. Co tam zobaczyłem i czym się podzieliłem z Czytelnikami? Sprawdźcie Kochani osobiście, zaglądając pod lutową lupę. Serdecznie zapraszam do lektury!

GORĄCO POLECAMY!!!

– stałe kąciki porad

– lawinę konkursów z gradem cennych nagród

– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!