Siek i Woźniak ponownie ze złotem!

W Sanoku odbyły się najważniejsze tegoroczne zawody rangi mistrzowskiej w kick boxingu, czyli Mistrzostwa Polski seniorów i juniorów K1. Blisko 240 zawodników z 65 klubów, a wśród nich 2 zawodników klubu Sporty Walki Piła, którzy nie zawiodli oczekiwań swoich trenerów i obaj zawodnicy pewnie wywalczyli złote medale i tytuły Mistrza kraju.

Dawid Siek zwyciężył w kategorii – 71 kg w finale już w 10 sekundzie nokautując swojego rywala Kacpra Zaborskiego z Victorii Szydłowiec. Dla pilanina to 7 z rzędu mistrzowska impreza w kick boxingu z której wraca ze złotym medalem!

Drugi z zawodników, Piotr Woźniak złoto zdobył w kategorii – 54 kg. W walce finałowej Woźniak spotkał się z zawodnikiem warszawskiej Palestry, Filipem Lisem i w ciągu wszystkich trzech rund nie pozostawił swojemu rywalowi złudzeń kto jest lepszy w tym starciu. To trzeci rok z rzędu kiedy Piotr Woźniak sięga po złoto MP K1.

Obaj zawodnicy od trzech lat znajdują się w ścisłej kadrze narodowej juniorów i już za trzy tygodnie będą reprezentować Polskę podczas Pucharu Świata K1, który zostanie rozegrany w Budapeszcie. Trzymamy kciuki za naszych zawodników.

Klub Sporty Walki Piła dziękuję za wsparcie w wyjeździe Miastu Piła, Starostwu Powiatowemu oraz Stacji Paliw Stelmach z Kaczor.