Sierpniowy numer Tętna Regionu czeka już na Ciebie!

ikona

Za oknami afrykański upał, deszczu jak na lekarstwo. Dla wczasowiczów pewnie to aura wymarzona, ale dla mieszczuchów nie mogących poczuć morskiej bryzy, nie za bardzo. Dlatego zapraszamy do zanurzenia się w lekturze najnowszego wydania Waszej gazety, która może nie ochłodzi, ale da chwilę poobcowania z informacjami, publicystyką i rozrywką. Mamy pewność, że każdy z Państwa znajdzie w nim coś odpowiedniego dla siebie.

W sierpniowym wydaniu:

– Zwyczajowo wiele informacji z Piły i regionu,
– w dodatku „Z pierwszej ręki” ogrom wiadomości z Pilskiego Ratusza,
– kompendium wiedzy o tym co w kulturze, sporcie i nie tylko „piszczy”.
– zajmująca publicystyka i wiele więcej!

Rekomendujemy:

– Czarne chmury nad pilskim żużlem… z promykiem nadziei!
Ostatnie tygodnie to trudny czas dla sportu nr 1 w Pile, czyli żużla. (…). Wierzmy w to, że wszystko pójdzie po myśli żużlowców, kibiców tego sportu, nowego zarządu klubu, sponsorów i władz miasta.  #PoloniaToMY.
str. 36

– Upały doskwierają także zwierzętom
W związku z utrzymującym się od wielu dni upałem, pracownicy Urzędu Miasta Piły odwiedzają schronisko na Leszkowie, aby ulżyć zwierzętom.
str. 16

– Dwanaście diamentów na złotym łańcuchu – cz. II
Prezentujemy kolejne 4 sołectwa Gminy Kaczory. Prawomyśl i Dolaszewo, Kaczory, Równopole i Rzadkowo.
str. 19, 20, 21, 22 i 23

– No, i tradycyjnie, „Trzy pytania do Prezydenta”, czyli Piotr Głowski, prezydent Piły odpowiada na trzy pytania – każde z innej beczki.  
str. 9

– PRAWNIK RADZI – Radca Prawny, Agnieszka Przeworek w sierpniowym wydaniu tej niezwykle potrzebnej rubryki, zatytułowanej „Wykorzystanie wizerunku dziecka”, doradza jak można walczyć z kimś, kto bez zgody rodziców/opiekunów posłuży się wizerunkiem naszej pociechy, dla własnych, często komercyjnych celów.
str. 9

– REAKCJA – w której staramy się rozwiązywać problemy każdego z Was… i czynimy to skutecznie i bezstronnie!

W sierpniowej REAKCJI nie będziemy ganić niedociągnięć, które w naszym anturażu pewnie się znajdują, lecz pokażemy, że wbrew niektórym sceptykom i szukającym tego, czego nie można znaleźć, są rzeczy nadające się li tylko do pochwały. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się co chwalimy, koniecznie sięgnijcie do Reakcji!

 – Pod Lupą –  W sierpniowej edycji zastanawiam się Dlaczego starosta zainteresował się klubem żużlowym? Więcej w mojej autorskiej rubryce. Warto zobaczyć co dokładnie pokazał ten detektywistyczno-optyczny przyrząd, Zaręczam Państwu, że warto nie tylko rzucić okiem!

GORĄCO POLECAMY!!!
– stałe kąciki porad
– lawinę konkursów z gradem cennych nagród
– i wiele, wiele, wiele więcej!

CZYTAJ NAS – TO NIE STRACONY CZAS!

Polecam!

Marek Mostowski
redaktor naczelny