„Słodkie Walentynki” w Atrium Kasztanowa

Slodkie_Walentynki

Domowej roboty babeczki czekają na klientów Atrium Kasztanowa już od 11 lutego. Z okazji Walentynek każdy, kto zrobi zakupy za określoną kwotę, otrzyma słodki upominek. Dla uczestników akcji przewidziano także nagrody – karty prezentowe do pilskiego centrum!

Wydarzenie pt. „Słodkie Walentynki” trwa od soboty, 11 lutego do wtorku, 14 lutego, w godzinach otwarcia centrum. By otrzymać wyjątkowo udekorowaną babeczkę, wystarczy zrobić zakupy w Atrium Kasztanowa za min. 60 zł i okazać paragony w Punkcie Obsługi Promocji. Za każde wydane min. 100 zł, będzie można otrzymać dwie babeczki.

Dodatkowo finałowego dnia akcji, 14 lutego, zostanie wybrany zwycięzca „Słodkich Walentynek”, który otrzyma kartę prezentową o wartości 300 zł.

1– Święto wszystkich zakochanych z każdym rokiem coraz bardziej zyskuje na popularności.
W trakcie „Słodkich Walentynek” udekorowanych łakoci będzie pod dostatkiem. Do wygrania będą także kupony upominkowe do wykorzystania w naszym centrum. To świetna okazja, by nie tylko spróbować pysznych babeczek, ale także miło spędzić czas – mówi Mariola Chmielewska, dyrektor Atrium Kasztanowa.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Kasztanowa można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-kasztanowa.pl.