Spektakl Andropauza 3 w Wyrzysku

W piątek, 28 września 2018 roku, na scenie sali widowiskowej wystawiony został spektakl „Andropauza 3, czyli jak żyć i nie zwariować”.

Przybyłych gości – Burmistrz Wyrzyska Bogusławę Jagodzińską, przewodniczącego Rady Miejskiej w Wyrzysku Stefana Rymera oraz licznie przybyłych mieszkańców powitała dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury Magdalena Smełsz.

Ten piątkowy wieczór przyniósł wiele śmiechu, przygód, absurdalnych sytuacji oraz wiele zaskoczeń i niespodzianek! Spektakl był arcyzabawną opowieścią o tym, jak prawdziwe życie zaczyna się po sześćdziesiątce! Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Miernota, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję o walce z reżimem szkoły. Chcąc naprawić rzeczywistość tej zepsutej szkoły zakładają teatr, by wystawić „Dziady” Mickiewicza. W bohaterów wcielili się: Dariusz Gnatowski, Tadeusz Ross, Piotr Dąbrowski, Michał Pietrzak i Katarzyna Mikiewicz.

Spektakl trwał ponad dwie godziny, a wyrzyszczanie przez cały czas doceniali wysiłki odtwórców spektaklu, o czym świadczyły gromkie brawa i wybuchające salwy śmiechu.

UM w Wyrzysku

spektakl_andropauza00

spektakl_andropauza12 spektakl_andropauza01 spektakl_andropauza02 spektakl_andropauza03 spektakl_andropauza04 spektakl_andropauza05 spektakl_andropauza06 spektakl_andropauza07 spektakl_andropauza08 spektakl_andropauza09 spektakl_andropauza10 spektakl_andropauza11