Sportowy Ambasador roku nie zwalnia tempa – Piła widoczna w całej Polsce

Sportowy_Ambasador_nie_zwalnia

Pilscy członkowie Klubu Biegowego 4RUN Team niczym literka A z logo Piła500 wyznaczyli sobie nowy kierunek do przodu i mocno otworzyli sezon, występując w koszulkach z logiem miasta. 4RUNowcy po raz pierwszy w kanarkowych koszulkach pokazali się podczas 42. Maratonu Dębno i 8. Poznań Półmaratonu.

Nowe stroje to najwyższej jakości technologia firmy Brooks, a także wygoda i efektowny wygląd. Cechą charakterystyczną trykotów jest prosta i kontrastująca z całością grafika w formie poziomych ciemnych pasów biegnących wzdłuż tułowia. Po prawej stronie koszulki znajduje się logo miasta Piła500, po środku i po lewej stornie umieszczono logotypy głównych sponsorów klubu. Na plecach, nad pasem, podobnie jak z przodu koszulki, znajduje się logo miasta Piła500 i logo klubu 4RUN Team.

– Zależało nam przede wszystkim na tym, by koszulka trafiła w gusta naszych kibiców, my zaś byli identyfikowani z miastem, z którego pochodzimy” – powiedzieli nam zawodnik 4RUN Team – Waldemar Łastowski, który jest zarazem Sportowym Ambasadorem Piły. – Po pierwszych startach mamy pewność, że tak właśnie jest. Spotkaliśmy się bowiem z okrzykami ze strony kibiców i współzawodników – „Prawa wolna – Pilanie biegną!!!”.

Teraz 4RUNowcy w nowych strojach pokażą się podczas łódzkiego maratonu, a mieszkańcy miasta będą mogli ocenić stroje pilskich amatorów biegania już 1 maja, w trakcie zbliżającego się wielkimi krokami IV Ćwierćmaratonu Muzycznego, na który serdecznie zapraszamy.

/4Run/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *