Sporty Walki Piła w okresie pandemii

Już w poniedziałek 1 czerwca klub Sporty Walki Piła po prawie trzy miesięcznej przerwie wraca z treningami do swojej hali. Podczas tej przymusowej pauzy nie próżnowali zarówno zawodnicy, jak i osoby zarządzające klubem. Informacje na temat aktualnej działalności klubu przekazał nam Przemysław Leniec:

„Decyzja o zawieszeniu treningów i wszystkich innych aktywności sportowych trafiła do nas zaledwie niecały tydzień przed rozpoczęciem Mistrzostw Polski K1. Cała grupa była już na etapie zbijania ostatnich kilogramów po przepracowaniu ponad 2 miesięcy ciężkich przygotowań. Podczas kwarantanny był więc moment na odpoczynek, ale szybko zawodnicy na miarę posiadanych możliwości zaczęli już trenować. Kilka ostatnich tygodni to najpierw indywidualne zajęcia, a ostatnio w małych grupach treningi w plenerze. W poniedziałek nareszcie z zachowaniem wszystkich aktualnych obostrzeń wracamy na salę. Czas, w którym nie mogliśmy trenować na sali wykorzystaliśmy na remont. Wykonano efektowne graffiti między innymi z wizerunkiem Tadeusza Pietrzykowskiego, przedwojennego pięściarza, imieniem, którego od kilku lat organizujemy w Pile turnieje. Dla bezpieczeństwa osób trenujących w naszym klubie za kilka dni zostaną zamontowane również zabezpieczające ściany materace. Wszystko to dzięki wsparciu naszych klubowiczów za co serdecznie dziękujemy!

Wraz z grupą Pilscy Patrioci i kibicami Lecha wspieraliśmy również pilskich medyków oraz szpital w tym trudnym dla wszystkich okresie.

Wszystko wskazuje na to, że czeka nas pracowita jesień. Dlatego dla wszystkich naszych sekcji – boksu, kickboxingu i MMA wakacje to będzie okres ciężkich przygotowań do najważniejszych imprez centralnych. Przed nami między innymi Mistrzostwa Świata w kickboxingu, które zostały przeniesione z sierpnia na listopad i odbędą się w Serbii.”

Więcej informacji na temat treningów można znaleźć na klubowym fan pagu https://www.facebook.com/SportyWalkiPila

Klub chciałby podziękować za wsparcie które otrzymał również w tym trudnym okresie Starostwu Powiatowemu w Pile, Miastu Piła, Miejskiej Energetyce Cieplnej w Pile, Siłowni Colos oraz firmom KM Import i Spaw-Met.

Sporty Walki Piła

sporty_walki1_01

sporty_walki1_06 sporty_walki1_02 sporty_walki1_03 sporty_walki1_04 sporty_walki1_05