Sporty Walki przygotowują się do wiosennych startów!

W dniach 29 stycznia do 4 lutego ekipa Sportów Walki Piła przebywała w Ustroniu Morskim na obozie sportowym, gdzie przygotowywali się do zbliżających się startów. Zarówno sekcja bokserska jak i sekcja kick – boxingu /K1 intensywnie przepracowała przepracowały ten okres.

Formę pilskich zawodników będzie można sprawdzić już niedługo chociażby 19 lutego na II Turnieju w Boksie i Kick boxingu kadetów i juniorów, który odbędzie się w Pile na hali sportowej przy ulicy Bydgoskiej. Tych starszych czekają ważne Mistrzostwa Polski K1 w marcu oraz zbliżająca się III Gala Boksu i K1 która tym razem odbędzie się w marcu w Chodzieży.

Zarząd klubu Sporty Walki Piła wraz z zawodnikami składa serdeczne podziękowania dla osób i instytucji, które wsparły i umożliwiły wyjazd na obóz: PellasX, Starostwo Powiatowe, Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, Sklep Powermuscle.pl, Extreme Hobby, KM Import, Atom Tomasz Polcyn, Korporacja Romaniszyn, Team Bud Maciaszczyk&Mazalewski, Akom systemy i urządzenia ochrony mienia, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Kaczory ul. Jasna 1, Fundacja Wielkopolski Boks. Dziękujemy!

Sporty Walki Piła

sporty_walki_przygotowuja00

sporty_walki_przygotowuja10 sporty_walki_przygotowuja01 sporty_walki_przygotowuja02 sporty_walki_przygotowuja03 sporty_walki_przygotowuja04 sporty_walki_przygotowuja05 sporty_walki_przygotowuja06 sporty_walki_przygotowuja07 sporty_walki_przygotowuja08 sporty_walki_przygotowuja09