Spotkanie opłatkowe pilskich policjantów

W piątek, 18 grudnia 2015 roku, w Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyło się spotkanie opłatkowe. Podczas tej wyjątkowej uroczystości przy wigilijnym stole spotkali się policjanci,  pracownicy Policji oraz ksiądz kapelan. Przy tej okazji Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak wręczył policjantom.

Punktualnie o godzinie 12.00 Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak rozpoczął spotkanie wigilijne. Po odprawionej modlitwie, kapelan pilskich funkcjonariuszy poświecił przygotowany specjalnie na tę okazję opłatek.

W dalszej kolejności uczestnicy wigilijnego spotkania rozpoczęli składanie życzeń oraz tradycyjne dzielenie się opłatkiem. Wśród najczęściej wypowiadanych życzeń pojawiały się te, dotyczące szczęścia, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności. Mamy nadzieję, że większość z tych życzeń spełni się a nadchodzący nowy rok obfitować będzie w samą pomyślność w pracy oraz życiu rodzinnym.

Przy tej wyjątkowej okazji szef pilskich policjantów wręczył podległym funkcjonariuszom wyróżnienia za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. Pan Komendant podziękował funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za rzetelną i profesjonalną pracę.

mł. asp. Żaneta Kowalska
KPP Piła

spotkanie opłatkowe01

spotkanie opłatkowe02 spotkanie opłatkowe03

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *