Sprawdź swoją wiedzę o Pile!

W poniedziałek, 16 czerwca, o godzinie 19.00 w Teatrze Miejskim (Regionalnym Centrum Kultury) w Pile, pod patronatem Rafała Zdziereli, Przewodniczącego Rady Miasta Piły, rozpocznie się „II Pilski Test Wiedzy o Mieście”. Test będzie transmitowany przez dwie pilskie telewizje kablowe (Asta i ExpressTV), a także w internecie. Tętno Regionu, które objęło patronatem to przedsięwzięcie, w czerwcowym numerze (już w dystrybucji), zamieściło na str. 27 specjalną tabelę do wpisywania odpowiedzi, aby czytelnicy, telewidzowie i internauci mogli sprawdzić sami siebie.

Formuła tegorocznego testu będzie taka sama jak dwa lata temu. Test będzie rozwiązywać 5 dziesięcioosobowych grup w studiu: samorządowcy, dziennikarze, mieszkańcy, studenci oraz „znani i lubiani” (nagrody), internauci przed komputerami (nagrody), mieszkańcy przed telewizorami (własna satysfakcja).

Test wiedzy o Pile

Do wygrania:
– puchar przechodni Przewodniczącego Rady Miasta Piły dla zwycięskiej grupy w studio,

– weekendowy pobyt w hotelu-spa nad Bałtykiem dla 2 osób ufundowany przez Biuro Podróży Słoneczna Przygoda Piła dla zwycięzcy w studio (nagroda indywidualna),

– tablet ufundowany przez Copy System dla zdobywcy I miejsca spośród internautów,

– rower ufundowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile dla zdobywcy II miejsca spośród internautów,

– robot kuchenny ufundowany przez Intermarche dla zdobywcy III miejsca spośród internautów.

– upominki Prezydenta Miasta Piły dla zwycięzców indywidualnych.

Kapitułę konkursu tworzą: prof. dr. hab Kazimierz Pająk, prezydent Miasta Piły Piotr Głowski oraz przewodniczący Rady Miasta Piły Rafał Zdzierela.

Szczegóły wydarzenia na stronie: https://www.facebook.com/events/561680740617465/?notif_t=plan_user_joined

mm