Srebro w III Wiosennym Biegu Sztafetowym w Chodzieży

10 kwietnia 2016 roku odbył się III Wiosenny Bieg Sztafetowy o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Chodzieży. Organizatorem ponownie była tamtejsza Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Do rywalizacji na starcie przy pływalni „Delfin” stawiło się 18 drużyn.

Oczywiście nie zabrakło reprezentantów Komendy Powiatowej PSP w Pile w składzie:
–  kpt. Krzysztof Gajewski
–  asp. Maciej Kowalski
–  asp. Andrzej Pasternak
–  str. Amadeusz Olbiński
–  str. Jarosław Jerzakowski

Tym razem inaczej niż w latach poprzednich trasa nie prowadziła wokół jeziora miejskiego. Zamiast tego wyznaczona została pętla o długości ok. 800 m, którą musiał pokonać każdy z 5 wchodzących w skład drużyn zawodników.

Pilskim strażakom udało się obronić drugą lokatę z poprzedniego roku, natomiast drużynie Lokator Nieruchomości Piła, wygrać ponownie zawody. Na miejscu trzecim uplasowała się reprezentacja Szkoły w Ratajach, a tuż za nią ekipa gospodarzy tj. Komenda Powiatowa PSP w Chodzieży. Rywalizacja była bardzo zacięta o czym świadczy fakt, że 4 pierwsze drużyny przekroczyły linię mety w przedziale 12 s.

Bieg zakończył się wręczeniem pucharów, medali, dyplomów oraz nagród rzeczowych dla najlepszych drużyn, najszybszej kobiety oraz najstarszego i najmłodszego zawodnika.

Tekst: asp. Maciej Kowalski
Zdjęcia: mł. kpt. Jacek Michalski

srebro_w_wiosennym_biegu00

srebro_w_wiosennym_biegu02 srebro_w_wiosennym_biegu01

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *