Śródmieście zwycięzcą XI Międzyosiedlowego Turnieju Piłki Nożnej

17 września na stadionie MOSIR w Pile, przy ul. Żeromskiego 90 odbył się XI Międzyosiedlowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Piły. Do turnieju zostało zgłoszonych 10 drużyn reprezentujących następujące osiedla: Zamość, Podlasie, Górne, Staszyce, Śródmieście, Jadwiżyn, Gładyszewo, Motylewo, Koszyce i Urząd Miasta.

Mecze odbyły się w dwóch grupach. Do ½ finału awansowały cztery drużyny.

Śródmieście – Urząd Miasta 7:0
Zamość – Koszyce 5:1

W meczu o trzecie miejsce Koszyce pokonało Urząd Miasta Piły 1:0

W meczu o pierwsze miejsce Śródmieście pokonuje Zamość po rzutach karnych 2:1 (1:1)

X .Motylewo – rezygnacja

Najlepszym strzelcem został Sławomir Świderski, który otrzymał Puchar, Bon towarowy oraz dwie nagrody rzeczowe (książka + torba A3)

Najlepszym bramkarzem uznano Sebastiana Patrzykąta, który otrzymał Puchar, Bon towarowy oraz dwie nagrody rzeczowe (piłka nożna + etui)

MVP, a innymi słowy najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Damian Krawiec, który został uhonorowany Pucharem, Bonem towarowym,  a także nagrodą rzeczową w postaci piłki siatkowej.

Henryk Marczyński – Kapitan zwycięskiej drużyny turnieju otrzymał dla drużyny nagrodę rzeczową (tarczę do rzutek)

Wiesław Bartoszewicz – Najstarszy zawodnik turnieju otrzymał rękawiczki.

Wyróżniono także Sędziego turnieju, Zbigniewa Krzoskę, który otrzymał bidon.

Specjalną Nagrodą (torba sportowa) obdarowano Ryszarda Wożniaka.

Wręczenia Pucharów, Statuetek, gadżetów promujących Miasto Piła, medali, nagród rzeczowych – artykułów sportowych dla osób w poszczególnych zwycięskich kategoriach oraz zwycięskiemu zespołowi turnieju dokonał osobiście Prezydent Miasta Piły – Piotr Głowski.

Turniej został zorganizowany przez Biuro Prezydenta Miasta Piły, MOSIR Piła oraz Rady Osiedli Gminy Piła.

Zbigniew Pielacha
Przewodniczący Rady Osiedla Górne
w Pile

srodmiescie_zwyciezca_turnieju00

srodmiescie_zwyciezca_turnieju17 srodmiescie_zwyciezca_turnieju01 srodmiescie_zwyciezca_turnieju02 srodmiescie_zwyciezca_turnieju03 srodmiescie_zwyciezca_turnieju04 srodmiescie_zwyciezca_turnieju05 srodmiescie_zwyciezca_turnieju06 srodmiescie_zwyciezca_turnieju07 srodmiescie_zwyciezca_turnieju08 srodmiescie_zwyciezca_turnieju09 srodmiescie_zwyciezca_turnieju10 srodmiescie_zwyciezca_turnieju11 srodmiescie_zwyciezca_turnieju12 srodmiescie_zwyciezca_turnieju13 srodmiescie_zwyciezca_turnieju14 srodmiescie_zwyciezca_turnieju15 srodmiescie_zwyciezca_turnieju16