Stand Up Comedy w Cactus Pub w Trzciance. Zapraszamy!

stand_up_comedy_w_cactus

Cactus Pub oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance zapraszają na STAND-UP: RESZELA / WOJTECZEK / PUZYR. Wystąpi trójka znakomitych komików, a klimat klubu i świetna publika gwarantują niezapomniany, niedzielny wieczór.

Cactus Pub
ul. Żeromskiego 17, 64-980 Trzcianka
Data: 09.12.2018 Godz. 20:00

Bilety:
– 20,00 zł przedsprzedaż / rezerwacje
– 30,00 zł w dniu wydarzenia

Bilety do nabycia:
– Cactus Pub (wkrótce)
– Sklep Monopolowy „Za Rogiem”
– sekretariat MDK
– rezerwacje SMS +48 608 297 629
// imię i nazwisko, data / nazwa wydarzenia, liczba biletów //
Zarezerwowane bilety można odebrać w dniu wydarzenia „na bramce”. Liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy o przemyślane rezerwacje!!

***

Paweł Reszela – Stand-Up Comedy – Jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie jest taki stary. Wyjątkowe połączenie doświadczenia, młodości i energii na scenie. Na pierwszym miejscu stawia cięty język i ostre żarty. Ogólnie swój chłop, który potrafi rozbawić każdego widza.

Piotr Wojteczek – szczeciński komik obdarzony nienaganną stylóweczką i niepowtarzalnym numerem PESEL. W swoich występach nie boi się niczego, dlatego nie bez kozery zwą go Janne Ahonenem polskiego stand-upu i zgodnie twierdzą, że to absolutny mastłocz na polskiej scenie komediowej po 89′.

Filip Puzyr – Trójmiejski komik, improwizator i judoka. Popularyzator sportowego trybu życia i rujnowania go za pomocą alkoholu i złych decyzji. Na co dzień pracuje z dziećmi, więc musi udawać, że stand-up to program pomocy osobom z niedowładem kończyn dolnych. Prywatnie wielki amator świeżego chleba z masłem i solą.

Klub Animacji MDK
HPG Promotion Group
Jurek Hippmann