STAND-UP na pilskiej Barce!!!

Pod patronatem Tętna Regionu

W sobotę, 16 stycznia od godz. 20.00 w Klubie Muzycznym BARKA w Pile, przy ul. Wodnej wystąpią Łukasz LOTEK Lodkowski oraz Krzysztof GAJOS Gajewski. Wstęp: 20/25 zł. Przedsprzedaż: Sklep Muzyczny DEMO i Klub BARKA.

ŁUKASZ LOTEK LODKOWSKI

Łukasz „Lotek” Lodkowski ma na koncie zwycięstwo w Antrakt Stand-Up Festiwal, zwycięstwo w 3 kategoriach na Festiwalu Ludzik, oraz rzesze fanów, których porywa energią na scenie. Zapada w pamięć nie tylko ze względu na talent urodzonego komika, ale pozytywną energię, którą roztacza ze sceny. Wielokrotnie gościł ze swoim programem w telewizji (TVP2 Tylko dla dorosłych, TVN Kuba Wojewódzki).
www.facebook.com/lukaszloteklodkowski

Przykładowe fragmenty programów:
http://player.pl/programy-online/kuba-wojewodzki-stand-up-odcinki,3836/odcinek-3,lukasz-lotek-lodkowski,S00E03,54133.html
https://www.youtube.com/watch?v=tB9ALF9DA0c
http://www.antrakt.eu/oferta/stand-up/bekarty-stand-up
https://www.youtube.com/watch?v=DUay0SJKx_E

KRZYSZTOF GAJOS GAJEWSKI

Krzysztof Gajewski – uważa, że przekora jest o wiele większą rozkoszą niż niejeden orgazm, a w każdym dowcipie gdzieś na dnie leży impuls, który zmusza do refleksji. Chce być wentylem normalności w tym pojebanym, pełnym paradoksów kraju. Z niebywałą radością demaskuje wszelkie przejawy głupoty i umysłowego zacofania. Dealer pozytywnych emocji.

www.facebook.com/krzysztofgajewskistandup

Joanna Naranowicz

stand_up_na_barce00

stand_up_na_barce06 stand_up_na_barce01 stand_up_na_barce02 stand_up_na_barce03 stand_up_na_barce04 stand_up_na_barce05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *