STAND-UP Po prostu w Klubie BARKA 18 marca

STAND_UP_na_BARce

Tak jest, oczy was nie mylą, Po prostu Stand-up wraca do Piły z nowymi programami! Już 18 marca mamy wraz z Clubem Barka przyjemność zaprosić was na wieczór pełen śmiechów, żartów i dobrej zabawy! Wpadacie?

Jak jeszcze się zastanawiacie, to poniżej garstka informacji.

Kim jesteśmy?
Po prostu Stand-up to grupa złożona z trzech doświadczonych komików: Patryka Czebańczuka, Tomka Kołeckiego i Pawła Chałupki. Są to trzej ziomkowie, którzy poznali się dzięki scenie i wspólnej pasji – Stand-up Comedy.

W skład grupy wchodzi:

Paweł Chałupka – komik z Warszawy. Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011r. Zdobywca 2 miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych” oraz na roastcie Tego Typa Mesa.

Patryk Czebańczuk – obdarzony bezczelną charyzmą. Jego energia sceniczna, sposób mówienia oraz zmysł obserwacji są warte zapamiętania. Patryk wprowadza na scenę hip-hopową energię i nie baczy na swój niewyparzony język, co może niektórym przeszkadzać. Jednak myślę, że zdecydowana większość ludzi doceni jego bezpośredniość przekazu i 'łódzki sznyt”. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego oraz na roastach Tego typa Mesa, Michała Wiśniewskiego i Karola Paciorka.

Tomek Kołecki Stand-up – najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Mimo młodego wieku od trzech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, ale mogliście go też widzieć w takich programach telewizyjnych, jak „Tylko dla dorosłych” czy „Kuba Wojewódzki”. W swoim występie stara się przybliżyć publice, jakie rozterki oraz emocje wobec otaczającego świata targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości.

Podsumowując:

Kiedy? 18.03.2017
Gdzie? Klub Barka Piła ul. Wodna (na rzece Gwda)
Za ile? Bilety w cenie 20 zł w przedsprzedaży/30 zł w dniu występu.

Bilety dostępne:
Klub Rockowy Barka ul. Wodna (na rzece Gwda)
Sklep Reszka”, ul. Rogozińska 33, Piła.

Do zobaczenia!

Joanna Naranowicz