Startuje Pilska Karta Seniora!

Po Pilskiej Kopercie Życia, po ,,Przycisku Życia” Gmina Piła przedstawia kolejną ofertę dla pilskich seniorów. Jeśli ukończyłeś 60. rok życia i jesteś zameldowany w Pile, dołącz do Pilskiej Karty Seniora, dzięki której zapłacisz mniej za różne produkty i usługi. Od 1 września w trzech miejscach w Pile seniorzy od 60 roku życia będą mogli aplikować o Pilską Kartę Seniora, która zwiększy dostępu do dóbr kultury i wydarzeń rekreacyjno – sportowych. Do programu włączyło się już ponad 90 firm.

– Wprowadzamy Pilską Kartę Seniora dla osób powyżej 60 roku życia jako kolejny element wspierania seniorów, których nam przebywa oraz wspierania jakości życia w wieku senioralnym. Na etapie rozpoczęcia udało się pozyskać 90 partnerów zewnętrznych i z dnia na dzień ta liczba rośnie. Każdy z partnerów dostaje status „Firmy Przyjaznej Seniorom”, dzięki czemu Senior może liczyć u nich na zniżki.  Mam nadzieję, że ten program będzie dobrze odebrany wśród seniorów. Ponadto chcielibyśmy, aby Pilska Karta Miejska była kartą mieszkańca Piły a nie jak dotychczas tylko dokument dla ludzi, którzy korzystają z usług MZK. Te osoby mają otrzymać kartę komunikacyjną a Pilska Karta Miejska ma uzyskać różne uprawnienia, których mieszkańcy spoza Piły nie będą posiadać. Chcemy promować zamieszkiwanie w naszym mieście dla osób płacących tu podatki – mówi Piotr Głowski, prezydent Piły.

Dziś w Pile mamy ponad 18 tysięcy Seniorów, czyli co czarty pilanin to Senior. Dlatego ta oferta jest skierowana do dużej ilości pilan.

Jak uzyskać Pilską Kartę Seniora?

Warunkiem uzyskania Pilskiej Karty Seniora jest posiadanie Pilskiej Karty Miejskiej oznaczonej imieniem i nazwiskiem oraz numerem karty wydawanej przez Miejski Zakład Komunikacji w Pile.

Seniorze!

Zabierz ze sobą Pilską Kartę Miejską

Wypełnij wniosek o wydanie Pilskiej Karty Seniora i złóż go w:

– Biurze Obsługi Klienta Miejskiego Zakładu Komunikacji w Pile przy alei Piastów w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 -18.00 w soboty w godz. 9.00 -13.00,

lub

– Urzędzie Miasta Piły w Biurze Obsługi Interesantów – stanowisko nr 7, przy placu Staszica 10, w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30,

lub

– Biurze Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Piły w Galerii Handlowej IBI przy alei Powstańców Wielkopolskich 162 w każdą sobotę i każdą czynną niedzielę w godz. 11.00 – 18.00.

Bezpłatnie i bezterminowo  na odwrocie Pilskiej Karty Miejskiej umieszczone będzie logo Pilskiej Karty Seniora.

Pilska Karta Miejska z logo Pilskiej Karty Seniora będzie uprawniać do korzystania z ulg i bonifikat.

Każdy Partner zainteresowany przystąpieniem do Programu Pilska Karta Seniora może zgłosić chęć udziału w Programie i zyskać status „Firmy Przyjaznej Seniorom”.
Wystarczy złożyć Deklarację przystąpienia Partnera do Programu Pilska Karta Seniora osobiście w Urzędzie Miasta Piły, wysyłać ją pocztą na adres Urząd Miasta Piły, plac Staszica 10 lub na adres wso@um.pila.pl.

Katalog ulg i promocji będzie dostępny w punktach obsługujących Kartę Seniora  a także na stronie internetowej www.pila.pl.

Sebastian Daukszewicz

startuje_pilska_karta_seniora00

startuje_pilska_karta_seniora13 startuje_pilska_karta_seniora01 startuje_pilska_karta_seniora02 startuje_pilska_karta_seniora03 startuje_pilska_karta_seniora04 startuje_pilska_karta_seniora05 startuje_pilska_karta_seniora06 startuje_pilska_karta_seniora07 startuje_pilska_karta_seniora08 startuje_pilska_karta_seniora09 startuje_pilska_karta_seniora10 startuje_pilska_karta_seniora11 startuje_pilska_karta_seniora12