STOP „uchodźcom”! – Kukiz ’15 zbiera podpisy pod referendum

Czy jesteś za przyjęciem przez Polskę uchodźców w ramach systemu relokacji w Unii Europejskiej? Takie pytanie stawia Ruch Kukiz ’15, który rozpoczął zbiórkę podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie przyjmowania imigrantów. Zgodnie z obowiązującym prawem, inicjatywę referendalną ma pół miliona obywateli. 4 lutego odbyła się konferencja prasowa Posła na Sejm Błażeja Łukasza Pardy, który przedstawił szczegóły tej inicjatywy.

Imigrantów „ubogacających kulturowo” europejskie kobiety, robiących zadymy na europejskich ulicach, palących samochody w formie zabawy w noc sylwestrową, w większości nieasymilujących się z europejską kulturą, propagujących zachowania niedopuszczalne w naszej kulturze, dyskryminujących kobiety, które są dla nich jedynie obiektami do zaspokojenia pożądania lub służącymi do podawania jadła. Klub parlamentarny Kukiz ‘15 zaczyna działać w kierunku odrzucenia tej hordy niechcianych przybyszów. Potrzeba 500 tysięcy podpisów.

– Obserwujemy, że uchodźcami są młodzi mężczyźni w sile wieku, którzy są potrzebni w swoim kraju. A jest tak, że kobiety i chrześcijanie tam zostali. Do Europy dostali się ci najsprytniejsi, najsilniejsi, którzy mieli jakieś pieniądze, którzy by sobie poradzili. I dzisiaj mają oni być ulokowani także w Polsce i w Europie. Uważam, że jest to złe, ponieważ te osoby, ci mężczyźni są potrzebni tam, na miejscu. Każda złotówka wydana na nich tutaj zrobiłaby dużo więcej dobrego w  miejscu skąd przybyli. Nie powinniśmy przyjmować uchodźców dla dobra tych, którzy zostali w swoim kraju. Bo ci, którzy tu są, to OK, bo oni będą mieli lepiej – mówi Błażej Parda, Poseł RP. – Obecnie zagłosowało 150 tysięcy osób, które chce referendum, a podpisów mamy obecnie 100 tysięcy, co jest dobrym wynikiem. Zapraszam wszystkich do wejścia na stronę www.dzienreferendalny.pl.

Podpisy można przynosić od poniedziałku do piątku, do biura poselskiego Błażeja Pardy w Pile lub wysłać tradycyjną pocztą. Plac Konstytucji 3 Maja 7, 64-920 Piła, przed wizytą prosimy o kontakt 794 101 048.

Konferencja prasowa była również okazją do oficjalnego otwarcia nowego biura poselskiego Błażeja Pardy. Odbyło się ono bez przecinania wstęgi, bo jak mówi poseł ma ono służyć do pracy i spotkań z mieszkańcami. W budynku jest winda, która ułatwi dostanie się na drugie piętro budynku.

Poseł poinformował także, że zgłosił dwie poprawki do projektu ustawy budżetowej na rok 2016 (pierwsza finansowanie budowy hospicjum w Pile, druga przebudowy Alei Niepodległości w Pile) jednak one nie przeszły.

Biuro poselskie czynne w dniach: poniedziałek 9.30-16.30, wtorek – piątek 9.00 – 15.00. Dyżur poselski będzie się odbywał w poniedziałki.

Sebastian Daukszewicz

stop_uchodzcom00

stop_uchodzcom06 stop_uchodzcom01 stop_uchodzcom02 stop_uchodzcom03 stop_uchodzcom04 stop_uchodzcom05

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *