Strefa Płyt Winylowych ponownie w Rockopolis | Tętno Regionu. Wiadomości pilskie, z rejonu pilskiego

Recent Comments

  Strefa Płyt Winylowych ponownie w Rockopolis

  To będzie kolejna okazja do tego, by powiększyć swoją kolekcję płyt winylowych. W sobotę, 3 marca w klubie Rockopolis w Pile – Strefa Płyt Winylowych.

  1O tym, że winyle wracają do łask nikogo nie trzeba już przekonywać. Dzieje się to nie tylko za sprawą tych, którzy stęsknili się za dźwiękiem z czarnej płyty. Coraz częściej współcześni artyści – obok płyt kompaktowych, plików udostępnianych w internecie i serwisach streamingowych – swoją twórczość wydają właśnie na płytach winylowych. Wszyscy miłośnicy czarnych krążków mówią zgodnie, że w muzyce odtwarzanej na gramofonie jest coś wyjątkowego. Niektórzy przekonują, że to “namiastka prawdziwego kontaktu z muzyką”.

  Miłośnicy winyli nie mogą przegapić kolejnej Strefy Płyt Winylowych w klubie Rockopolis przy ul. Pocztowej 1 w Pile. To wydarzenie już w sobotę, 3 marca od 14.00 do 18.00. – Tym razem dwóch wystawców zagości podczas Strefy Płyt Winylowych. Oprócz „Janus Vinyl Records” z Kielc będzie również „Muzyka na okrągło” z Poznania. Przywiozą ze sobą około czterech tysięcy płyt winylowych, przede wszystkim starych pressów ale nie zabraknie również skrzynek z nowymi wydaniami – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

  Podczas sobotniej Strefy Płyt Winylowych odbędzie się też konkurs, w którym do wygrania będzie płyta – o szczegółach przeczytacie na stronie wydarzenia na Facebooku:

  https://www.facebook.com/events/2331599430199398/

  Rockopolis Team :)
  Fot. Zbigniew Komorowski

  strefa_plyt_winylowych00

  strefa_plyt_winylowych02 strefa_plyt_winylowych01