Studenci I roku już poznali Uczelnię

To był świetny, nieco mniej formalny, początek przygody ze studiami. Za nami I integracja studentów pierwszego roku studiów w PWSZ w Pile. Aby tradycji stało się zadość, nowi studenci złożyli ślubowanie, wypili napój, który miał ich wzmocnić i próbowali usilnie wydrzeć ocenę, którą wymarzyli sobie w indeksie.

Potem było równie wesoło – mecz BUBBLE SOCCER wywołał prawdziwą euforię! Studenci kontra wykładowcy, studenci polscy kontra studenci erasmusowi, a nawet Prorektor konta Kanclerz Uczelni – walka była zawzięta, a doping publiczności bezcenny dla graczy, którzy biegając w kulach, często zmagali się z prawami fizyki.

Nie zabrakło też rywalizacji sportowych, w które włączyli się nie tylko studenci, ale także wykładowcy z Prorektorami na czele. Dużym powodzeniem cieszyła się także gra terenowa, dzięki której nowi studenci poznali kampus akademicki (na szczęście wszystkie ekipy wróciły na czas, choć na niektórych zawodników trzeba było odrobinę poczekać – kampus PWSZ jest spory).

– Cieszymy się, że wybraliście naszą Uczelnię i choć nie zawsze będzie tak wesoło jak dzisiaj, życzymy Wam byście dobrze czuli się w murach PWSZ w Pile. Korzystajcie z wiedzy naszych wkładców i twórzcie razem z nami ten niesamowity, akademicki klimat – tak właśnie powitali nowych studentów Rektor i Prorektorzy.

My również życzymy Wam powodzenia!

Aleksandra Fabiszak
PWSZ w Pile

studenci_1_roku_poznali00

studenci_1_roku_poznali18 studenci_1_roku_poznali01 studenci_1_roku_poznali02 studenci_1_roku_poznali03 studenci_1_roku_poznali04 studenci_1_roku_poznali05 studenci_1_roku_poznali06 studenci_1_roku_poznali07 studenci_1_roku_poznali08 studenci_1_roku_poznali09 studenci_1_roku_poznali10 studenci_1_roku_poznali11 studenci_1_roku_poznali12 studenci_1_roku_poznali13 studenci_1_roku_poznali14 studenci_1_roku_poznali15 studenci_1_roku_poznali16 studenci_1_roku_poznali17