Stwórz własną bombkę – zapraszamy na warsztaty

Stworz_wlasna_bombke

Gdy za oknem pada śnieg, a na szybach pojawia się szron zaczynamy myśleć o świętach Bożego Narodzenia. By poczuć atmosferę zbliżających się świąt, można skorzystać z zaproszenia na Warsztaty Kreatywno – Edukacyjne: malowania bombek dla dzieci i rodziców. Uczestnicy warsztatów własnoręcznie pomalują bombki, które będą wspaniałą ozdobą domowych choinek, czy cudownym prezentem dla najbliższych.

Podczas warsztatów dzieci poznają historię i sposoby tworzenia ozdób choinkowych. Dowiedzą się, na czym polega technika dmuchania szklanych kul oraz jak wygląda ich srebrzenie. Uczestnicy własnoręcznie będą zdobić bombki, które zostaną zapakowane w eleganckie pudełko i każdy będzie mógł je zabrać do domu.

Zajęcia odbędą się w siedzibie Niepublicznego Przedszkola Dwujęzycznego „Ogród Montessori” przy al. Niepodległości 107 w Pile w dniu 12 grudnia o godz. 10.00. Potrwają 45 minut, maksymalna liczba uczestników podczas warsztatów to 30 osób.  Dlatego jeśli są chętni do uczestnictwa w warsztatach, prosimy o zapisy pod numerem telefonu 606 649 238.  Koszt warsztatów wynosi 10 zł, co stanowi zwrot za materiały. Organizatorzy zapewniają obsługę, szklane kule, materiały – farby, brokaty, kamyczki i wszelkie akcesoria potrzebne do stworzenia wyjątkowej ozdoby.

Serdecznie zapraszamy!

(SE)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *