Sukces pilan na Mistrzostwach Polski

W dniach 27-29 maja w Mysiadle koło Warszawy odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów w Kick boxingu w formule Kick light. W mistrzostwach wystąpiło 7 zawodników pilskich Sportów Walki. Czterech z nich osiągnęło spory sukces wracając do Piły z medalami. Mistrzem Polski został Oliwier Stelmach. Brązowe medale przywieźli Kacper Tecław, Piotr Woźniak i Seweryn Mickiewicz!

To kolejny udany start podopiecznych trenera Przemysława Drajera w tym roku. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu pilscy zawodnicy zwyciężali w ogólnopolskim turnieju w Szczecinie, oraz zdobyli w Lesznie 4 medale Mistrzostw Polski light contact.

Klub Sporty Walki Piła dziękuje za pomoc w wyjeździe: Akom systemy i urządzenia ochrony mienia Ubezpieczonline.pl, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Kaczory ul. Jasna 1, Sławomir Balukiewicz Foto, Fundacja Wielkopolski Boks oraz wszystkim osobom prywatnym!

Sporty Walki Piła

sukces_pilan00

sukces_pilan12 sukces_pilan01 sukces_pilan02 sukces_pilan03 sukces_pilan04 sukces_pilan05 sukces_pilan06 sukces_pilan07 sukces_pilan08 sukces_pilan09 sukces_pilan10 sukces_pilan11

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *