Sukcesy „ISKRY” w Bydgoszczy

Sukcesy_ISKRY

Z udziałem tancerzy UKS-MDK „ISKRA” Piła odbył się Ogólnopolski Turniej Sportowego Tańca Towarzyskiego „III Bydgoszcz Open Dance Cup”.

Bardzo dobre miejsca wytańczyli tancerze Szkoły Tańca ISKRA działającej przy MDK w Pile. II miejsce zajęli Wojciech Furman – Natalia Skwarek w kategorii powyżej 15 lat open w stylu standardowym;

I miejsce w swojej klasie tanecznej D zajęli Dawid Brzeziński – Maja Woś. Para dodatkowo zatańczyła w klasie tanecznej C gdzie okazali się najlepsi w tańcach standardowych oraz zajęli II miejsce w tańcach latynoamerykańskich. I miejsce w obu stylach tanecznych zajęli Michał Hłuchyj – Adriana Nowocińska w kategorii 14 – 15 lat klasa taneczna C. Najlepsi wśród par standardowych w kategorii 14 – 15 lat kl. D okazali się Kornel Rysiewski – Marta Kamińska. W tańcach latynoamerykańskich w klasie C zajęli II miejsce. I miejsce zajęli również Kamil Wargin – Paulina Możejko, którzy zatańczyli w kategorii powyżej 15 lat kl. C w tańcach latynoamerykańskich.

Do finałów w swoich kategoriach awansowali również Bartosz Gryka – Martyna Czaińska oraz Mateusz Krzysztofiak- Wiktoria Borysławska. W kategoriach rekreacyjnych zatańczyli Damian Michniak – Paulina Bajerowska – II miejsce, Wojciech Kosela – Katarzyna Boińska IV miejsce.

Tancerze z „ISKRY” tańczyli także w turnieju WDSF YOUTH w Wieliczce. Mateusz Pawłowski – Julia Gładka w tańcach standardowych awansowali do finału i zajęli V miejsce.
Parę Dawid Brzeziński – Maja Woś finansowo wspiera firma AL TRANS z Trzcianki.

Zbigniew Sabik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *