Świąteczna Fabryka Pierników i spotkanie ze św. Mikołajem w VIVO! Piła

swiateczna_fabryka_piernikow

Elfy razem ze św. Mikołajem zapraszają, 7 grudnia, wszystkie dzieci do Fabryki Pierników w VIVO! Piła. Wszystkie chętne maluchy będą mogły wziąć udział w warsztatach kreatywnych polegających na dekorowaniu pysznych pierniczków. Wszystko to pod czujnym okiem św. Mikołaja, który przez cały dzień będzie rozdawał słodkie prezenty oraz rozmawiał z dziećmi. Wydarzenie jest bezpłatne.

Święta już tuż, tuż… W tym roku VIVO! Piła przygotowało wyjątkową niespodziankę dla najmłodszych.  Centrum handlowe odwiedzi św. Mikołaj, a Elfy przeniosą tam swoją Świąteczną Fabrykę Pierników. Każde dziecko zobaczy, jak wygląda proces wypiekania pierniczków oraz będzie mogło je samodzielnie udekorować. Elfy pomogą też w napisaniu życzeń świątecznych na balonach. Przez cały czas będzie towarzyszył im św. Mikołaj, który obdaruje najmłodszych słodkimi upominkami. Dodatkowo maluchy będą mogły zrobić sobie zdjęcie i porozmawiać z tym wyjątkowym gościem.

– Okres Świąt Bożego Narodzenia to magiczny czas, szczególnie dla dzieci, które z wypiekami na twarzach czekają na spotkanie ze św. Mikołajem. Z myślą o nich przygotowaliśmy świąteczne warsztaty i aktywności. To będzie niezapomniany dzień – mówi Magdalena Drzewiecka, Center Manager VIVO! Piła.

Świąteczna Fabryka Pierników i spotkanie ze św. Mikołajem w VIVO! Piła, odbędzie się 7 grudnia w godz. 13:00 – 19:00, w strefie Food Court. Wydarzenie jest bezpłatne.

Serdecznie zapraszamy!

red