Światowej klasy jazz w Rockopolis. Rusza wielki Music Festival & Master Class 2015

swiatowej_klasy_jazz

To będzie nie lada gratka dla miłośników dobrej muzyki. W klubie Rockopolis wystąpi europejska gwiazda jazzu – Laura Cubi. Towarzyszyć jej będą najwyższej klasy polscy muzycy jazzowi.

Mowa o koncercie Rockopolis Performance, który odbędzie się w czwartek, 13. sierpnia o 21.00 w klubie Rockopolis przy ul. Pocztowej w samym centrum Piły. Koncert jest jedną z atrakcji rozpoczynającego się w czwartek Music Festival & Master Class.

Laura Cubi to rodowita Hiszpanka, mieszkająca na stałe w Walencji, ale zakochana w Polsce – ludziach, folklorze, krajobrazach i… pierogach 🙂 W swoim rodzinnym mieście prowadzi szkołę muzyczną i udziela się jako solistka w klubach muzycznych, śpiewając zarówno typową muzykę hiszpańską, w której zawarte są cechy muzyki jej prowincji, jak i jazz i rhythm`n`blues. Jej fascynujący, głęboki głos, klasyczne wykształcenie pianistyczne i hiszpański temperament, to prawdziwa mieszanka wybuchowa pełna siły i dramatyzmu, szeptu i krzyku, bólu i radości, wyrażonych wokalem, który budzi emocje.

Hiszpańskiej wokalistce towarzyszyć będą czołowi polscy muzycy jazzowi: Cezary Paciorek (akordeon), Adam Wendt (saksofon) i Zbigniew Wrombel (kontrabas).

Rockopolis Performance – w Rockopolis (Piła, ul. Pocztowa 1) – w czwartek, 13. sierpnia o 21.00. Wstęp: 20 złotych. Bilety do nabycia w Rockopolis i sklepie muzycznym DEMO (Piła, ul. Budowlanych).

LINKI:
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1056176074394258/
Music Festival & Master Class: http://masterclass-pila.pl/
YouTube Video: Adam Wendt Acoustic Set & Laura Cubi Villena – No Lo Sabras: https://www.youtube.com/watch?v=EC1rBI8OFM8

Rockopolis Team 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *