Święto studentów za nami!

Koncertem zespołu BOYS zakończyły się tegoroczne Juwenalia pilskich Uczelni. Studentom pozostały wspomnienia i nadzieja, że za rok impreza będzie jeszcze lepsza. Z pierwszych doniesień wynika, że było spokojnie i klucz do bramy miasta wrócił do prezydenta Miasta Piły.

22 maja na pilskiej Wyspie mieszanka muzyki zapewniona przez zespoły: m.in.  Qulturka, Afro Mystic & Mr Chain, Miuosh czy BOYS sprawiła, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie

– Życie studenckie bardzo dobrze wspominam. Fajnie mi się studiowało, fajnie mi się imprezowało. Koncert w Pile potwierdził, że publika na tej imprezie umie się bawić. Ja to miasto pamiętam z lat 90- tych. Jak mieliśmy trasę koncertową to siedziałem chyba z 2 tygodnie w waszym mieście, w hotelu który jest w Berpilu. Było dobre jedzonko i pamiętam kino. Cały czas w Pile sympatyczni i kulturalni ludzie, trochę piją, ale to jak każdy Polak.  Ja zawsze będę mówił, że disco polo jest na topie, a czy tak jest to trzeba pytać ludzi. Z tego, co wiem skoro zespół Boys istnieje na rynku 26 lat, cały czas ma koncerty i cieszy się taką dużą popularnością, to chyba jest to potwierdzenie, ż disco polo nadal cieszy się sporą popularnością – mówi Marcin Miler z zespołu Boys.

Nie samymi koncertami studenci jednak żyli. Tradycyjnie były też zmagania sportowe.  Turniej bowlingowy wygrali studenci Wydziału Gospodarki i Techniki WSG w Pile, a turniej piłki siatkowej studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

Teraz studenci wracają do swoich obowiązków i nauki. Przed nimi akademicka sesja. Powodzenia.

Sebastian Daukszewicz

swieto_studentow00

swieto_studentow40 swieto_studentow01 swieto_studentow02 swieto_studentow03 swieto_studentow04 swieto_studentow05 swieto_studentow06 swieto_studentow07 swieto_studentow08 swieto_studentow09 swieto_studentow10 swieto_studentow11 swieto_studentow12 swieto_studentow13 swieto_studentow14 swieto_studentow15 swieto_studentow16 swieto_studentow17 swieto_studentow18 swieto_studentow19 swieto_studentow20 swieto_studentow21 swieto_studentow22 swieto_studentow23 swieto_studentow24 swieto_studentow25 swieto_studentow26 swieto_studentow27 swieto_studentow28 swieto_studentow29 swieto_studentow30 swieto_studentow31 swieto_studentow32 swieto_studentow33 swieto_studentow34 swieto_studentow35 swieto_studentow36 swieto_studentow37 swieto_studentow38 swieto_studentow39

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *