Święty Mikołaj na Górnym

Wielka radość pojawiła się w oczach małych i dużych mieszkańców Osiedla Górne w Pile, gdy zobaczyli 4 grudnia Św. Mikołaja i jego pomocników, który obdarowywał słodyczami zwłaszcza tych najmłodszych mieszkańców.

A to wszystko dzięki Stowarzyszeniu Integracyjnemu „Daj Radość Niepełnosprawnym”, sponsorom i właścicielom małych sklepików. Dzieci w podziękowaniu za podarek wręczały namalowane obrazki, które biorą udział w konkursie plastycznym „Dzięki aparatom słuchowym Kind Mikołaj słyszy wszystkie dzieci”, mówiły wierszyki i śpiewały piosenki, oraz miały okazję porozmawiać ze świętym mikołajem, dzięki czemu można było już poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Sebastian Daukszewicz

swiety_mikolaj_na_gornym00

swiety_mikolaj_na_gornym15 swiety_mikolaj_na_gornym01 swiety_mikolaj_na_gornym02 swiety_mikolaj_na_gornym03 swiety_mikolaj_na_gornym04 swiety_mikolaj_na_gornym05 swiety_mikolaj_na_gornym06 swiety_mikolaj_na_gornym07 swiety_mikolaj_na_gornym08 swiety_mikolaj_na_gornym09 swiety_mikolaj_na_gornym10 swiety_mikolaj_na_gornym11 swiety_mikolaj_na_gornym12 swiety_mikolaj_na_gornym13 swiety_mikolaj_na_gornym14