Szansa na medal Mistrzostw Polski

szansa_na_medal

Kadetki PTPS po raz kolejny zagrają w finale Mistrzostw Polski w piłce plażowej.

W dniach 11-12 lipca odbyły się półfinały Mistrzostw Polski kadetek w siatkówce plażowej. W zawodach, które rozegrane zostały w Kamieniu Pomorskim zagrało 16 par, w tym dwie pilskie – Monika Warczygłowa i Anna Zapaśnik oraz Adrianna Kukulska i Simona Dreczka. W silnie obsadzonym półfinale, para Warczygłowa – Zapaśnik zdobyły pierwsze miejsce, pokonując między innym wicemistrzynie Polski. Druga para z Piły uplasowała się na miejscach 7-8. Złoty medal Ani Zapaśnik i Moniki Warczygłowy to bez wątpienia sukces tych młodych zawodniczek, premiowany awansem do finału, który odbędzie się w dniach 21-23 lipca w Mysłowicach.

Nie ma wątpliwości, że w finale o medale będzie bardzo trudno, wierzymy jednak, że nasze dziewczyny powalczą o jak najwyższe miejsca.