Szóste Manewry Medyczne pilskich strażaków

Już po raz szósty strażacy z terenu powiatu pilskiego spotkali się na manewrach ratownictwa medycznego. Tym razem gospodarzem medycznych zmagań strażackich ratowników była miejscowość Czajcze w gminie Wysoka.

Dwadzieścia drużyn z jednostek OSP oraz PSP mierzyło się z czterema scenkami przygotowanymi przez organizatorów. Na każdym etapie działania medyczne poszczególnych ekip obserwowali i oceniali ratownicy medyczni z Komendy Powiatowej PSP w Pile. Tegoroczne scenki zaaranżowane były rzeczywistymi działaniami, z jakim strażacy musieli się zmagać w zdarzeniach na terenie powiatu pilskiego.

Działania strażackich zastępów obserwowali goście: bryg. Jarosław Kołak – Komendant Powiatowy PSP w Pile, Krzysztof Fojt – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Pile, Ewa Ramusiewicz – Radna Rady Powiatu Pilskiego, Artur Kłysz – Burmistrz Miasta i Gminy Wysoka oraz Stanisław Grzybowski – Przewodniczący Rady Miasta i Gmina Wysoka.

Opracowanie i zdjęcia: mł. bryg. Paweł Kamiński KP PSP Piła

szoste_manewry_medyczne001

szoste_manewry_medyczne002 szoste_manewry_medyczne003 szoste_manewry_medyczne004 szoste_manewry_medyczne005 szoste_manewry_medyczne006 szoste_manewry_medyczne007 szoste_manewry_medyczne008 szoste_manewry_medyczne009 szoste_manewry_medyczne010