Sztuka układania ptaków

Szkoła Policji w Pile oraz Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Szkole Policji w Pile zaprosili na prezentacje swojego projektu pana Alberta Wieczorka. Projekt polegający na ułożeniu orła dla polskiej reprezentacji został zgłoszony do Polskiego Związku Piłki Nożnej w ramach konkursu Fundacji Kuba i Przyjaciele.

Jak mówi nasz gość „orzeł to nasz symbol potęgi i chwały, byłby dobrą inspiracją dla naszej drużyny i kibiców. Mam nadzieję, że czerpiąc zadowolenie z własnej pasji sokolnictwa, ofiaruję piłkarzom patriotyczną motywacje, a kibicom – fascynujące widowisko pobudzające do odczucia dumy narodowej”.

Pan Albert Wieczorek zaprezentował przybyłym na pokaz swojego towarzysza oraz opowiedział o swoim hobby, jakim jest sokolnictwo, podkreślając, że jest to proces wymagający czasu, zaangażowania i ciężkiej pracy, a jego rezultaty są trudne do przewidzenia.

po krótkim wystąpieniu, każdy ze słuchaczy mógł,  po założeniu specjalnej rękawicy, wziąć orła na rękę.

Kto chciałby pomóc w realizacji wspomnianego projektu, może codziennie, aż do 17 maja, oddawać na niego swój głos na stronie: https://kubaiprzyjaciele.pl/#/projects/13 .

Przemysław Zublewicz, Paulina Politowska

sztuka_ukladania_ptakow00

sztuka_ukladania_ptakow10 sztuka_ukladania_ptakow01 sztuka_ukladania_ptakow02 sztuka_ukladania_ptakow03 sztuka_ukladania_ptakow04 sztuka_ukladania_ptakow05 sztuka_ukladania_ptakow06 sztuka_ukladania_ptakow07 sztuka_ukladania_ptakow08 sztuka_ukladania_ptakow09