„Szybka akcja” w Rossmannie. Wybierz ,,Chcę to!” i zgarnij voucher

Łowcy okazji na start. Rusza „Szybka akcja” w Rossmannie. Od 6 marca, w każdą środę, fani promocji, będą mogli zdobyć vouchery na ulubione produkty w aplikacji Rossmann PL. Co tydzień od godz. 18, do zgarnięcia inny artykuł w promocyjnej cenie. Liczba voucherów limitowana. Zasada jest prosta: kto pierwszy, ten lepszy.

 

Odrobina frajdy w środku tygodnia? Nadchodzi „Szybka akcja” w Rossmannie. Sprawdź swój refleks i zgarnij voucher na ulubione produkty. „Szybka akcja” zdobyła serca klientów Rossmanna, dlatego powraca w niezmienionej formule. W każdą środę do zdobycia vouchery na bestsellery i absolutne perełki z oferty Rossmanna. Co tydzień rabat na inny produkt. Jak je zdobyć?

 

„Szybka akcja” jest kierowana do członków Klubu Rossmann. Konieczne jest posiadanie w swoim smartfonie, zainstalowanej najnowszej wersji aplikacji Rossmann PL. Vouchery można wykorzystać jedynie przy kasach w drogeriach stacjonarnych. „Szybka akcja” nie obejmuje Rossmann GO. Użytkownicy aplikacji w każdą środę na stronie głównej zobaczą dedykowany „Szybkiej akcji” banner i przycisk ,,Chcę to!”. Po jego wybraniu niezbędna jest akceptacja regulaminu ,,Szybkiej akcji” oraz ponowne potwierdzenie chęci zdobycia vouchera. Spiesz się i daj się oczarować nieodpartemu urokowi rabatów.

 

Jakub Jankowski